Doplněk stravy na větší prsa

Otázku položila: Anonymní uživatelka #425663 18.8. 10:41

Ahoj holky,
celý život mě dost trápí malá prsa..našla jsem na internetu doplněk stravy breastextra, po kterém by prsa měla alespoň trochu vyrůst. Chci se vás zeptat, jestli s tím některá nemáte zkušenost? Na jejich stránkách jsou i recenze s fotkami, výsledky vypadají lákavě..zároveň mám ale obavy, aby to celé nebyl podvod. I kdyby to mohlo alespoň trochu pomoct, tak do toho jdu.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Myslim ze nejlepsi bude aby ses zacala mit rada takova jaka jsi.. nemam s tím zkušenost, ale za sebe bych rekla ze to bude asi jako s tabletkama na hubnuti - mozna nejaky ucinek znat bude, ale po vysazeni se to vrati zpatky. Kazda to mame nejak predurcene. Mela jsem celou dobu ponekud male prsa, nezvetsily se mi ani po antikoncepci. Zmenily se az v tehotenstvi..
    To jestli to zkusis je na tobe, ale za me jsou to zbytecne vyhozene penize za nejisty a mozna jen kratkodoby ucinek. A myslim ze neexistuje nic co by ti prsa buhvijak prifouklo (krom pushupky nebo plastiky), jinak by to bylo verejne zname a kazda by chodila s melounama.

  • Koukala jsem na jejich stránky a na ty jejich recenze :-D
    Ty fotky jsem na internetu už někde viděla, když jsem si hledala plastiku prsou... To na těch fotkách jsou evidentně implantáty! Takže je to podvod...

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 76 173 otázek, kterým se dostalo 255 277 odpovědí a 397 053 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist