Bolesti hlavy... antikoncepce?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #408072 27.8. 21:03

Hezký večer. Od února beru antikoncepci lindynette 20 a poslední dobou (pár týdnů) na době sleduji ob den nebo cca každý třetí den během dne lehkou bolest hlavy, která s intenzivně objeví chvilkově, ale později k večeru zesílí. Přejde i v silnou migrénu, že potřebuju prášek na bolest. Když jsem byla mladší, na migrény jsem trpěla a po léčbě bylo do nedávna všechno vpořádku. Mohlo by to souviset s antikoncepcí? A co s tím mám dělat... opravdu mě to omezuje ve všem. Přecejen, všichni známe bolest hlavy.... Děkuji mockrát

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Jestliže se ti objevily tyto příznaky až po nasazení ha, tak viník je s největší pravděpodobností ha. A máš 3 možnosti. Doufat, že to časem zmizí. Druhou je zajít k doktorovi a najít jinou ha. A třetí, za mě nejlepší, najít si nehormonální způsob ochrany.

    S migrenami bych si nezahrávala. Ví doktor, že jsi na ně trpěla? Dělal ti před nasazením ha nějaké krevní testy? Pokud ne, určitě mu to řekni. Jsou i testy na mutaci, které by se měly dělat, ale málo kdy dělají.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 73 477 otázek, kterým se dostalo 246 206 odpovědí a 385 255 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist