Bojím se, že jsem to..

Otázku položila: Anonymní uživatelka #413395 9.2.2022 18:22

Zdravím. Potřebuji se tady vypsat nebo se strachy zblázním. Začnu od začátku: S přítelem jsme měli na Silvestra pohlavní styk, přítel měl kondom a než se udělal, tak vytáhl (já antikoncepci neberu). Po aktu jsem se ho ptala, jestli není nějak poškozený, jestli je v pořádku a on řekl, že ano. Druhý den ráno jsem se ho ptala znova a on říkal, že si to skoro vůbec nepamatuje (ano, byl opilý). Jenže já si pamatuju přesně, jak říkal v tu chvíli, že je v pohodě.
Uběhla nějaká doba a já měla dostat ms, jenže jsem měla zpoždění něco trochu přes týden a během toho zpoždění jsem si dohromady dělala asi 6 testů a všechny byli negativní. Pak jsem ms dostala, byla normálně silná (tak jak to mám vždy) a trvala 8 dní jako vždy. Ještě před ms jsem začala mít problém se střevami, které trvají doteď (projevuje se to tak, že stolice zapáchá tak jako hnilobně, to samé i trochu moč a cítím to trochu i u potu a občas i různě někde jinde, jako bych cítila neustále výkaly). Přijde mi tedy, že mám zkrátka takový zvláštní, asi přecitlivělý čich. Před pár dny jsem o těch střevech psala sem a bylo mi řečeno, že je dost možné, že je to způsobené prodělaným covidem a ano, covid jsem měla cca před 3 měsíci. Těhotenský test jsem si dělala i dnes ráno (7 ní od skončení ms), jelikož mě strašně vykolejuje ten zvláštní čich a bojím se, že jsem těhotná. Test byl negativní.
Bohužel ale dnes mě něco vykolejilo ještě mnohem více a mám hrozný strach. Na internetu jsem zahlédla video, že se může stát, že se pozitivní test může ukázat až po 3 měsících a že ms i když jste těhotná mít normálně můžete, lidé tam psali komentáře, že se to tak stalo např. jejich sestře a tak. Nevím vůbec co mám dělat, mám hrozný strach a jsem z toho strašně špatná....
Snad jsem to napsala nějak srozumitelně :(

 • 10.02.2022 16:12:09 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Takže měl kondom, ani se do tebe neudělal, ty jsi dostala normálně MS a máš negativní testy. Tak jsi normální se takhle stresovat? Jak chceš jednou vést normální život, jestli jsi takhle extrémně úzkostlivá a paranoidní?

 • Tohle je normálně na psychiatra. Použili jste kondom, neudělal se do tebe, dostala jsi menstruaci a testy máš negativní (nechápu, proč si jich děláš tolik). Tak prostě těhotná nejsi a přestaň se stresovat, to ti taky moc nepomůže ;) Pro klid si můžeš zajít na gynekologii, ale obávám se, že budeš za vystresovanou paranoidní hysterku. Na netu najdeš takový kraviny, jako že když tě bolí oko, tak jsi těhotná, takže takový věci vůbec ani nehledej. Dej si radši teplou vanu, dobrý jídlo a buď v klidu. Stres není pro tělo dobrej. Těhotenskej test není covid test, když je negativní, tak je fakt negativní. :D

 • Asi bych být tebou ani nesoulozila.

 • Napsala ale vyvedu té z omylu.. pokud jsi měla ms a máš negativní testy tak prostě těhotná nebudeš.
  Já jsem ti na ten předchozí dotaz odpovídala že mám stejně problémy a Dr říkala že to je po covidu.
  I já jsem od té doby měla strach že jsem těhotná, dokonce 2x! (a to jsme měli i nechráněný styk, sice bez ejakulace dovnitř ale i tak). Tak pokud ti test ukazuje že je negativní tak je negativní. Já už jedno dítě mám a fakt jsem měla pocit že bych mohla být v tom. A nebyla jsem.
  A sracky že se test ukázal pozitivní až po 3 měsících nečti, jsou to blbosti. Na netu najdeš snad cokoliv pokud to budeš chtít najít. Pro klid duše můžeš navštívit gynekologa, ale myslím že to je zbytečne.

 • sono210.2.2022 20:30

  V žiadnom prípade po 3 mesiacoch pozitívny test
  Ak takémuto veríš, by si si mala naštudovať ako to všetko funguje

 • Zajdi si na gyndu, kde ti to opravdu potvrdí :) Nejlepší co můžeš udělat pro klid, naprosto té chápu, ze se i přesto všechno bojíš ;)
  Gyndu hlavně budeš mít zdarma, testy si akorát platíš a stejně jim nevěříš :-D Fakt si tam zajdi, at to prinejhorším můžeš řešit včas :) Ale neboj :)

 • Zet8310.2.2022 8:59

  Jak už je tady napsáno. Nečti "rádoby rady na internetu". Pokud si dostala běžně silnou menstruaci a testy máš negativní, tak těhotná nejsi. Když je MS při těhotenství, tak se obvykle jen "špiní" a hrozně krátce. Já to tak měla. Tři dny a tak že to nebylo ani na slipovou vl.
  Pokud si měla prodělaný covid, tak ten ms hodně rozhází, tudíž i posune, ke všemu jak píšeš problém se střevy, vše tomu nasvědčuje, že Ti takhle udělal v těle neplechu.
  Jestli i tak ses ještě neuklidnila, dojdi si na gyndu s tím, že se chceš objednat brzy, že potřebuješ vyloučit těhu. Nebudeš ani první ani poslední, kdo tam takto půjde ;-)

 • :-)Já bych řekla, že těhotná nejsi a zřejmě si v poslední době prodělala covid.. Ten zamává jak s menstruací, tak se střevy... Pila bych kontryhel (na silnou ms a srovnani cyklu) a jedla probiotika (na střeva), pokud máš pocit, že to musíš nějak vyléčit :-D

 • susula9.2.2022 23:57

  Tvemu strachu rozumim. ;-) nedavno jsem na tom byla podobne, ale mne je 35 a zadne decko s manzelem nechceme, prasky brat nemuzu. Clovek tem testum neveri i kdyz jsou negativni ;-) a taky jsem cetla ruzny sracky na emiminu a tak od spis rekneme snazilek co urputne decko chteji. Niceho se neboj, zhluboka se nadechni a ver, ze s nejvyssi ptavdepodobnosti tehotna nejsi ;-) ale pro klid duse skoc na gyndu. ;-) myslim na tebe a posilam ti veliky objeti.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 107 otázek, kterým se dostalo 271 154 odpovědí a 409 494 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist