Antikoncepce Teyla

Otázku položila: Anonymní uživatelka #249614 10.7.2019 15:31

Ahojky,chci se zeptat,máte zkušenosti s Teyla krouzky?? Je mi 43,ale nikdy jsem nepoužívala žádnou antikoncepci a lékař mi doporučil tohle,protože já a pravidelně užívání léků nejde dohromady. Děkuji za odpovedi

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • HaSha11.7.2019 12:03

    Nebyla to přímo Teyla, ale rok jsem vaginální kroužek používala a naprosto mi vyhovoval. Žádné vedlejší účinky jsem nepozorovala, ochrana fungovala. Spolehlivost je obdobná jako u prášků (není to ale koňská dávka procházející traktem, hormony se uvolňují postupně), jen se nesmí porušovat pravidla z příbalového letáků, opravdu vytáhnout po třech týdnech přibližně ve stejný čas. Je třeba se naučit ho zasunout co nejhlouběji, aby se zachytil o děložní čípek. Párkrát se mi stalo, že jsem cítila, že se trochu spustil, ale určitě sám nevyklouzne. NuvaRing, který jsem používala, se před sexem směl vytáhnout, tím že se hormony uvolňují postupně, je žena chráněná ještě cca tři hodiny od vytažení, u Teyla kroužků by to určitě mělo být uvedeno, pokud to jde také.

  • Eleshiar11.7.2019 10:32

    Mohu se zeptat, proc ve 43 letech chcete jit do hormonu?
    Osobni zkusenost nemam, ale moje znama mela taky krouzek, a ted ma krasnou 10 letou dcerku 😂 A me kolegyni nevyhovoval, protoze jejimu partnerovi vadil, pri sexu ho citil.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 341 otázek, kterým se dostalo 252 214 odpovědí a 394 299 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist