Antikoncepce ANO,NE...???

Otázku položila: Bývalá uživatelka #20011 6.12.2009 19:28

ahoj chtěla sem se zeptat je mi 15let a chtěla bych si nechat předepsat antikoncepci jenomže menstruaci jsem dostala pouze dvakrát jednou na jaře a ted to bylo minulý týden ale doktorka říkala že jí mam nepravidelnou kvuli tomu že jsem se nechala očkovat proti rakovine děložního čípku.takže pořádně nevim co by se mnou udělala ta antikoncepce?a jestli by mi jí gynekolog vubec předepsal?byla bych moc ráda kdyby jste mi psali vaše názory na mou situaci.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • To opravdu nevím,musíš se poradit se svým gynekologem.

  • Ahoj Aneti, to je vážně dilema.. Souhlasim ale s Kacabkou, abys dala nejprv možnost tělíčku, aby se hormonálně ustálilo. Jinak ze své zkušenosti HA není taky žádný med (kromě migrén z nich a měnících se nálad) bych teď tak ráda vzala zpět dobu a nebrala je... Před nějakou dobou jsem je brala, abych neotěhotněla a teď budu muset brát léky, abych otěhotněla a doufat, že se to časem konečně povede..

  • Přijde mi divný, že by očkování rozhodilo cyklus, ale když to říkala doktorka...V tomto věku bych svý dceři HA schválila v případě, kdyby žila pravidelně pohlavním životem /což doufám, že v 15 letech ještě nebude/. Asi bych nechala tělo, ať má možnost menstruaci trochu víc rozjet a hormonálně se trochu ustálit. Třeba budeš mít MS nepravidelnou, ale přeci jen by se měla zhruba 1x měsíčně +/- opakovat. Za rok za dva už bych o tom uvažovala. Teď mi to přijde brzo, ať máš důvody jakékoli.

  • No,,Měla by ti opravdu poradit paní doktorka,Ale dle mého názoru bych v tom problém nevyděla,Ale nejsem lékařka,Ale dobré je že to bereš zodpovědně,

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 880 otázek, kterým se dostalo 270 182 odpovědí a 408 766 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist