Antikoncepce

Otázku položila: Anonymní uživatelka #414466 23.2.2022 16:23

Ahoj, máte někdo zkušenosti s antikoncepcí Katya? HA jsem nikdy nebrala, tohle je má první zkušenost, tak pokud máte nějaké rady a info do začátku.. příbalový leták jsem si četla, nicméně za každou radu budu ráda.
Díky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Francy23.2.2022 16:29

    Na každého působí hormony jinak, nedá se paušalizovat 🤷‍♀️

  • Předpokládám, že ti gynekolog řekl, jak to funguje, jak to vlivňuje tělo, jaký to může mít vedlejší účinky a taky jak se to užívá. Přečetla sis příbalovej leták, kde je taky spousta informací. A i přes to všechno to chceš brát, tak s čím chceš radit? Po mých zkušenostech by moje rada byla "ani to nezačínej brát" ;) Nepíšeš ani kolik ti je, v mladým věku není nejlepší nápad brát hormony. Ale je to tvoje rozhodnutí, pokud máš pochybnosti, tak to prostě neber. Pokud to brát chceš, tak prostě začni podle příbalovýho letáku :D Může se stát, že ti nebude tahle značka vyhovovat a budeš potřebovat jinou. Může se stát i že ti nebude vyhovovat žádná. Může se stát, že nebudeš mít žádný vedlejší účinky, ale taky můžeš mít většinu. To se prostě nedá říct, dokud to nezkusíš, já už bych do toho znova nešla :)

  • Tak dcera ji bere a je spokojena. Nema už tak veliké bolesti první dva dny ms. Na druhou stranu mi připadá, že je více naladova než když ha nebrala.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 643 otázek, kterým se dostalo 269 385 odpovědí a 407 928 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist