Antikoncepce

Otázku položila: Anonymní uživatelka #404819 středa 20:13

Gynekoložka si antikoncepci chválí- HA je vhodná pro každého. Já ji nikdy nebrala a nevím jestli začít. Myslíte že je rizikové jí užívat když krvácím mezi cykly, mám špatná játra, prodělala jsem psychózu a často trpím na výtoky z bradavek?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • HA ne svinstvo i pro zdravou holku. Pokud mas spatna jatra, pochybuju, ze bys ji vubec brát mohla. Gyndari na HA vydelavaji, proto ji prosazuji. Nenech se do nicejo nutit.

  • Francystředa 20:52

    Je vážně smutný, že už nemůžeme věřit ani doktorům, kteří se zavázali přísahou, že budou pomáhat.. Jen pro osobní zisk 8-o
    Pochybuji, že bys mohla HA užívat, když máš špatná játra.

  • Presne tak, ja kdyz chtela po prodelane mononukleoze predepsat antikoncepci, musela jsem donest potvrzeni ze mam jateeni testy v poradku. Urcite bych HA nebrala, jsou i jine moznosti a spolehlive.

  • Se špatnýma játrama opravdu ne. I psychický problémy by se ti mohly zhoršit nebo vrátit. Výtok z bradavek bys správně mít neměla, něco je špatně. ;) Když se na internetu podíváš na jakejkoliv příbalovej leták k HA, tak si přečteš, že nesmíš mít špatný jaterní testy. V dnešní době moc doktorů nedělá před nasazením HA žádný testy! Takže ve tvým zájmu bych se ani na HA neptala, ptz ti gynekolog řekne, že to nevadí, pokud se vůbec na jaterní testy sám zeptá. ;) Mě 2 doktoři řekli, že HA můžu brát dál, i když jsem měla brutálně špatný jaterní testy při mononukleoze.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 72 894 otázek, kterým se dostalo 244 338 odpovědí a 382 702 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist