ACH JO...

Otázku položila: Bývalá uživatelka #16815 19.10.2009 22:11

Ahojky holky,

tak jsem teď večer skončila na pohotovosti...začala jsem trochu krvácet.
Takže na utz je vidět dutinka,je v děloze,prý mám dost vysokou děložní sliznici,takže mi paní dr.řekla,že uvnitř je to ok,ale jak se ta dutinka zanořuje stále hlouš,tak to narušilo sliznici dělohy a projevilo se drobným zakrvácením.Nicméně mé těhu je opravdu mladší,jak jsem pedpokládala a i na pohotovosti mi to řekla.Takže mám sice vyznačené plodné dny zde v kalendáři,ale otěhotněla jsem daleko později,než ukazuje..Soulož pouze v plodných dne vyznačené dle kalendáře není to pravé ořechové..

Dostala jsem utrogestan,ale to se mne pouze zeptala,jestli ho chci,že podle té děložní sliznice,kterou mám vysokou,by se mi mimi mělo krásně udržet,ale i přes to jsem si ho nechala napsat!!!!Pro jistotu:)

No,takže mimi se mi zanořuje hlouběji a hlouběji a děsí mne:)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Gabco, moc moc držím palce!

 • Gabčo,neboj myslím na tebe ať vše vyjde!!!Držím taky palce!

 • Ahoj Gábi!
  Také ti držím palečky a myslím na tebe.

 • Gábi, držím palce :) Podle Tvých odpovědí tady si myslím, že jsi hodně chytrá ženská, která věří jak medicíně, tak zdravému rozumu i intuici. Ono je to někdy trošku v rozporu, jak jsme tady v poradně svědky (jedna pisatelka se tak spolehá na zde vyznačené plodné dny, že se pak klepe strachy, když se ukáže, že ovulaci zřejmě měla v době, kdy s ní vůbec nepočítala. Ty,která se vyznáš ve fungování cyklu a měření BT jako nikdo jiný, zase píšeš, ať se na to holky vykašlou a nestresujou se poklesem, že se to určitě jednou povede, stejně jako Tobě,). Prostě buď v poho, všechno dopadne, tak jak má v Tvém nejlepším prospěchu - prý je to tak zařízeno :) navíc všichni Ti vlastně říkají, že je to v poho a tady Ti všechny držíme palce, tak to prostě vyjít musí :!!!
  Jinak, délka těhotenství se počítá od prvního dne poslední menstruace a tento údaj opravdu nic neříká o stáří plodu, to záleží na ovulaci a ta mrška je tak nevypočitatelná, že si s ní úřední záznamy opravdu hlavu nelámou - počítají to tak, aby to bylo jasné - no , nevím, jestli je to jasné, prostě stejně "staré" těhotenství se může lišit i o dva týdny, co se "stáří" plodu týče :)
  ještě jednou - držím palce :)

 • Ahojky Gabčo,
  nevěš hlavu, určitě to dobře dopadne, taky jsem slabě krvácela asi v 8. týdnu těhotenství, poležela jsem si týden v nemocnici, dali mi prášky, který jsem pak musela chvilku brát i co jsem přišla domů a kyselinu listovou. No a nakonec mám krásnou holčičku, která by už chtěla bráchu, tak snad se zadaří, ale už teď mám malinko obavy, aby se to neopakovalo, pokud otěhotním. Moc moc přeji, ať to dobře dopadne.

 • Ahojky, moc držím palečky. Hlavně,aby jsi byla v dobrých rukou a pod dohledem. Věřím, že Ti to vše dobře dopadne prostě musí. Já jsem taky v začátku těhotenství a bojím se co se zase stane,protože jsem minule potratila, ale prostě musíme věřit, že to vše klapne a i sebemenší problémy ty naše tělíčka zvládnou.

 • Ahojky děvčata,

  děkuji Vá všem moc za podporu!!!

 • Gabčo budu na dálku držet mimi s tebou.Hodně se opatruj a zapřáhni chlapa pořádně ať si uvědomí že to není jednoduché.Držím palečky

 • Ahojky držím palečky.!:-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 164 otázek, kterým se dostalo 267 434 odpovědí a 406 375 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist