Mozem byt tehotna?

Otázku položila: Bývalá uživatelka #20801 8.1.2010 12:52

MALA SOM NA MATERNICI CISTU 5MM ALE KED SOM JU MALA TAK TO SPERMA ISLO ZOMNA PREC AK SOM SA VYLICILA TAK TO OSTALO VO MNE A KRUTI SA MI HLAVA A PODBRUSKU CITIM SA CUDNE ALE MAM AJ POCIT ZE BY SOM MALA DOST MENZES A STALE BY SOM SPALA A DAKEDY SA NENOZEM POZRIET ANI NA JEDLO CITIM SA SLABA MOZEM BYT TOM ALE TERAZ MI MESKAJU DRUHI DEN ALE MALA SOM PROBLEM AJ V TYM ZE SOM NEMALA PRAVIDELNI MENZES A POTOM SA TO OPRAVILO CO STIM POMOZTE MI PROSIM A TESTOM NEVERIM

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • yamd8.1.2010 13:16

  Dobrý den,

  ale neustálé přidávání té samé otázky dokola mě jako administrátora nutí zakročit. Už jsem musela příspěvky od Vás mazat a přesto jsou zde od Vás aktuálně čtyři otázky, které se ptají v podstatě na to samé, a to dvě z nich jsou naprosto stejné.

  Tento dotaz Vám zde nechám, jelikož se v něm zabýváte svým problémem podrobněji než v předešlých, ty předchozí také ponechám, protože již obsahují odpovědi, avšak ten duplicitní smažu.

  Do budoucna doufám, že se to nebude opakovat. Poradna by byla takto brzy jeden velký zmatek.

  Děkuji za pochopení.

  Hezký den

  Daniela
  Administrátor WomenZone.cz

 • Ahoj Petro, přijde mi, že jsi tatar nebo hrozně netrpělivá. Když nevěříš testům, počkej několik dní a když MS nepřijde, jdi k dr. I když z tebe sperma vyteče, tak ta jedna jediná mrška, která k oplodnění stačí, v tobě stejně zůstane, máš sperma i na stěně pochvy. Třeba těhotná jsi, stějně tak si můžeš příznaky vsugerovat.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 878 otázek, kterým se dostalo 270 169 odpovědí a 408 729 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist