vzdávám to a skusím na to nemyslet(skor vůbec)

Otázku položila: Anonymní uživatelka #20674 13.12.2009 15:23

Asi to,že se moc snažíme nás obýrá o čas proto nám to nejde.
Já to vzdávám.Budu pít čaj je to protizánětlivé brát vytamíny co kdyby,ale už se nebudu nijak snažit.
Manžel říká budeme sexovat ob den a jinak se na to vyprdnem nějaké měření teplota nebo ovu testy atd..
Mám s toho depku a ty reklamy co do nás pořád cpou(hlavně ta na pemprsky).
Jsem z městečka kde je baby boom a tak je to hrozné každý druhý byt je smimčem nebo je těhotný.No hrůza.
Už se na to vyprdnu a nebudu nad tím vůbec přemýšlet.
Sice se to lehce řekne než udělá.Ale skusím to.
Všichni na to nejprv úporně myslíme a nejde to a pak se na to po nějaké době vyprdnem a pak to vyjde.Tak to skusíme.
třeba se to na ty vánoce povede.Držím palce i všem dalším.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Ahoj holky, já jsem měla stejný poct když jsem se připravovala na první těhotenství.Nepřidal mi ani stres v práci, nakonec mi pomohlo fakt zklidnit biorytmus....byla jsem na neschopence..a povedlo se.Pomohli nám na reprodukci a máme dvouletýho prima klučinu.Teď jsem asi v druhém očekávání a jsem z toho v šoku, že se po půl roce povedlo. Snažte se žít jako normálně, já chodím pravidelně na spinning a užívám si každýho dne. Věřte že to vyjde, držím Vám všem snažilkám pěsti.

 • Držím moc palce. Asi to taky udělám. Já začala měřit minulý měsíc, hned první cyklus po laparoskopii. Pořád jsem nevěděla, jestli mám ovulaci. Podle teplot to prý vypadá, že ano, říkal doktor. Když to nevyšlo, přidala jsem teď i ovutesty, ale nic. Teploty vypadají nadějně, ale testy negativní (druhá čárka je slabší, není stejně silná), hlen nikde, čípek tvrdý. Jsem z toho na prášky. :-(( Asi nebudu už nic řešit.

 • držím palce at se to povede, já už taky rezignuji v unoru mě čeká už druhá laparoskopie a protože si myslím že se jí nevihnu tk na to všechno kašlu a necháme to jen přírodě,užiju ji krásné vánoce a hlavně bez ustavičního stresu co je z měření

 • Holky,já už jsem během půl roku po dvou revizích dělohy...tak si někdy říkám,jestli není lepší když do nejde než vědět,že to jde,ale co pak dál...o to to víc bolí.

 • Holky nebojte, jednou to vyjít musí!!! Já měřim 4 měsíce, myslim, že už jsem to pochopila a ujasnila si, jak tělo funguje a teď se na to všechno taky chystám vyprdnout a užít vánoc, neupínat se a možná to brzy přijde samo! To že jsou všichni okolo těhotný a s mimčama je zákon schválnosti, já se dneska dozvěděla, že mám těhotnou sestřenici. Ach jo. Všem snažilkám přeji hodně zdaru a zdravého rozumu!!! My se přeci nedáme!!!

 • Ahoj, já mám doma už 5 a půl letou holčičku,před rokem a půl jsme se s manželem rozhodli pořídit si druhé miminko, ale nic. Chtěli jsme to řešit ... zjistit čím to je, přece jedno dítě už máme, ale teď jsme se rozhodli, že je to jedno. Třeba to někdy vyjde, o Terezku jsme se snažili půl roku.
  Přeji všem snažilkám, aby jim ten testím ukázal dvě čárky a fakt to bylo :)

 • Ahoj,tak nám to nejde půl roku,máme dvě děti,které se počaly velmi rychle už druhý měsíc po vysazení HA,no a teď nic.V únoru jsem byla na revizi(třetí miminko)ve 13t.a A od té doby se nám to už nedaří,měříme,testujeme,ovuluji,mám Duphaston a nic.Kdyby mi aspoň řekl doktor,že už nikdy třeba,tak se tím smířím,ale to čekání na miminko je děsné,jsou to nervy,mnažel je starší než já,o 17 let,nechci,aby měl miminko v 50letech,myslela jsem,že to bude tak do 3 měs.Teď mám testovat na Vánoce a už teď vím,že to nevyšlo.
  Tak ať vám to vyjde a těm co mají testovat na Vánoce tak přeji krásné // pod stromeček.

 • cudla14.12.2009 16:57

  Rezignovat je začátek úspěchu ... všechny víme,jak s náma ta psychika dokáže mávat.Takže uklidit teploměry,milovat se,když je na to nálada a to pak bude překvapení až se zadaří.Všem nám držím palce a přeju krásné Vánoce.

 • Asi máš pravdu, my se snažili s manželem 7 měsíců, všichni kolem mě těhotní, nebo mají mimčo nebo naopak je mít nemůžou. Nic z toho na klidu nepřidalo. Pak jsem se v listopadu uklidnila, hodila všechno za hlavu, buď to vyjde nebo ne a najednou jsem 1.12. objevila //. Stále tomu nemůžu uvěřit, ve středu jdu k doktorovi a stále se bojím, aby nebylo něco špatně...
  Určitě pomáhá vypnout. Navíc jsem šla na to pozitivně - ráda pletu a tak jsem začala vytvářet pro mimčo pletené svetýrky apod. Snad bude naše fazolka v pořádku.
  Holky, všem vám držím pěsti, to by v tom byl čert, aby se to nepovedlo ;-) Nevěste hlavu, užijte si Vánoce a Silvestra :-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 352 otázek, kterým se dostalo 264 480 odpovědí a 403 853 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist