tehu test v dobe ovulace

Otázku položila: Anonymní uživatelka #48050 8.8.2011 7:49

ahoj holky,
je zname ze v tehu je ovulacni test pozitivni (ty hormony na ktere test reaguje jsou si podobne) ale mam jinou otazku . je mozne , ze je tehu test slabe (ale viditelne) pozitivni, v dobe ovulace ? dekuji za pripadny nazor .

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Teoreticky by neměl, reaguje na hcg a při ovulaci je jiný hormon.. Ale - každá žena produjkuje nepatrné množství hcg, proto se testy z krve na hcg při hodnotě do 5 jednotek většinou považují jako negativní. Slyšela jsem ale o případech že těhotenský test ukazoval ovulaci.

  • Teoreticky možná ne, ale prakticky opravdu TT ukazuje v době ovulace ducha, který ale slábne a vytratí se. Měla jsem jednou posunutou OVU (normálně cyklus 28dní) na 26DC, a samosebou jsem testovala už před vynecháním :)
    Byly tam //, jenže se vytratily a BT ukázala vzestup. Nakonec z toho je 6ti letá slečna ;)
    Jen je to přesně ten případ, kdy se maminky dušují, že počaly před MS, jenže bez měření BT netuší, že zrovna tenhle cyklus byl náhodou úplně jiný.

    Takže ano, je možné, že TT bude při OVU pozitivní, ale bude to hodně slabounké.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 694 otázek, kterým se dostalo 273 820 odpovědí a 411 009 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se