suchý dráždivý kašel,
ahoj, už asi 3 týdny mě zužuje suchý dráždivý kašel, nejvíce ráno a večer. v noci ne. léčila jsem ho kapkami,čajem medem, zázvorem, ale beze změny. je to jako by mě stále něco dráždilo, ale doma nemám nic nového, co by to mohlo způsobovat. Před půl rokem jsem byla na vyšetření na alergologii a podle IGe nemám na nic alergii a posled třech spirometrií ani astma bronchiale, ale mě to snad jako astma i připadá, vždy se začnu dusit a kašlu jak strhaná....co myslíte? co za tím vězí?
Odpovědi (podle hodnocení / podle data)
-
8.1.2013 21:57Hele, já mám to samý, s tím, že kašlu už měsíc... a jelikož jsem těhotná, moc jsem na to nemohla... u doktorky (plicní) mi dali Ventolin a Symbikort. No a to mi pomáhá. Doktorka říkala, že je lepší dát do těla trochu kortikoidů (které se k miminku stejně nedostanou), než se dusit a dusit tím i miminko... je pravda, že stále kašlu, ale už to není ten kašel, kdy ho nemůžu zastavit a dusím se... tak jsem ráda... Doporučuju zajít znovu na plicní.
-
12.1.2015 11:19Zkus Stopkašel, je bylinkový, žádná chemie, dobře chutná. Mě v těhotenství hodně pomohl, na jeho užívání jsem se ptala i doktorky a ta mi ho schválila.

) začne škodit. U mě je to nejčastěji v době kdy jsou děti nemocné a já to "odskáču" pouze takto.