špinění

Otázku položila: Bývalá uživatelka #592 29.8.2009 10:24

ahojky všechny snažilky. Chtěla jsem se zeptat, zda někdo nemá stejný problém, který trápí mě, a to špinění před každou ms. Bez HA jsem už 3 roky, o mimi se ale snažíme necelý rok, zatím neúspěšně a od té doby, co jsme se začali snažit mám někdy už i týden před, někdy 3 dny nahnědlé nepříjemné až zapáchající špinění. Má gyn. to nijak nemíní řešit. Prosím, poraďte. Díky E.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ahoj, nepatřím sice mezi snažilky, ale tohle znám dost dobře. Měla jsem dojem, že mi to způsobila hlavně HA, měla jsem to, když jsem ji brala, i když jsem s ní přestala. Hrozně dlouho jsem se toho nemohla zbavit, dostala jsem na to Proveru, ta nezabrala vůbec, homeopatika (arnica motana 15CH) zabrala dočasně, reiki jednorázově. Po porodu se mi to kouzelně upravilo samo. Jo a kromě toho týdne před jsem to měla i týden po, takže to byla fakt otrava:-/.
    No a zřejmě s tím souvisel i průběh těhotenství, kdy jsem dost často špinila, tak v případě, že tě to taky potká, tak nepanikař.

  • Mám stejný problém a to špinění před i po menstruaci. Po půl roce snažení o mimi jsem zašla na gyndu a dostala jsem Proveru na úpravu cyklu a Clostilbegyt na stimulaci vaječníků, to aby mi dozrávaly folíky.Každý měsíc v polovině cyklu docházím na ultrazvuk aby se zjistilo jak vaječníky na stimulaci reagují.Provera mi zas tak moc cyklus neupravila jen trochu zkrátila tak 31 dní před tím 34,ale špinění je lepší už jen tak 2 dny před menzes.Clostibegyt mi velice dobře zabíral a mě svitla naděje že už se to konečně povede,ale po dalším půl roce snažení stále nic.Nezabraly ani injekce Pregnyl na spuštění ovulace.Myslím že problém bude ve výšce děložní sliznice protože jí mívám dost nízkou,nejvyšší zatím 8mm a výška je dost důležitá pro uhnízdění vajíčka jak říká moje doktorka.Tak piji kontryhelový čaj ten by snad měl podporovat růst sliznice a Proveru mě doktorka vyměnila za Utrogestan.

  • Ahojky,asi bych vyhledala jiného gynekologa,možná by se hodilo celkové vyšetření s hormonálním profilem,proč ke špinění dochází a pokud zapáchá,není to rozhodně normální a dobře.

  • Začala jsem špinit teď co mi dal doktor léky na upravu menzes protože jí mám nepravidelnou ale prý je to normální.To bude asi jiný případ co?taky se snažíme o mimi zatím bez výsledku.Skus se poradit s jiným gynekologem o tomto problému už jsem jednoho co mi nevěnoval pozornost poslala do háje.Šla jsem za novým a velice rád mě přijal.

  • no já špinila celý měsíc:-( nažloutlý zapachající vítok,bylo to dost nepříjemný,čípky nic nezabíralo a pak stačilo přestat jíst sladké,kávu.... no drím se první měsíc a zatím je to ok

  • Ahoj, já mám vždy dva dny před menstruací podobné špinění, které trvá den až dva. MS mám ale zcela pravidelnou. Začalo mi to po vysazení HA, takže předpokládám, že to s ní souvisí.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 877 otázek, kterým se dostalo 270 165 odpovědí a 408 729 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist