sexualní styk v době těotenství???

Otázku položila: Bývalá uživatelka #15814 10.1.2010 15:46

ahojky holky nedávno jsem zjistila, že čekáme miminko, chtěla bych se ale poradit jak je to s pohlavním stykem, již jednou jsem potratila je tomu rok, a můj přítel je docela náruživej :), nemůžu sex nějak ublížit miminku?? děkuji za odpověď, jsem nyní tak v 5.T.T.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ahoj, pokud nemáš žádné problémy, sex v těhu nevadí. I když opatrnější by být podle mě měl stejně. Já špinila od začátku těhu, sex nám tudíž nebyl doporučen, pak když mimčo bylo větší, to zas bylo divné mému příteli sexovat, takže za těch 9měs. jsme tomu moc nedali:-D. Přeji ti ať je u tebe vše v pořádku.

  • Ahojky,
    myslim si, že sex by měl být v těhotenství takový na jaký se ta žena cítí. Naslouchat svému tělu, a podle mě je to pak i hodně o psychice. Pokud je přítel náruživější, tak by sis s nim měla o tom promluvit. Přece nechce, aby on si užíval a ty u toho trnula strachy, jestli to náhodou nemůže mimi ublížit, místo toho, aby sis to taky užívala. Taky to zkus zkonzultovat se svým gynekologem, pokud bude vše v pořádku, tak určitě sex ano, ale s citem :-)

  • Podle mě ne ale v pokročilém těhotenství musí být přítel hodně opatrný

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 164 otázek, kterým se dostalo 267 450 odpovědí a 406 389 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist