problémy otěhotnět

Otázku položila: Bývalá uživatelka #18016 29.9.2009 10:17

ahojte holky
s přítelem se snažíme už přes rok o druhé mimi a nejde to.už asi 2.5 roků nekojím a přes to mi pořád vyteká mléko z 1.prsu.Prolaktin v krvi v pořádku,různá vyšetření mamolog.a mamograf.v pořádku.Od té jsem začala nepravidelně menstuovat.Místo 25-26dní,tak 25-30dní.V červenci jsem po injekci na vyvolání menzes ji dostala 40DC,měsíc na to samovolně taky po 40DC.Je možné,že jsem byla těhu,na všech testech(různé značky),mi po vynechání menzes vycházelo //.výsledek max do 5 min.příznaky nepavost,náladovost atd.Ted mám strach,že se to bude znovu opakovat,asi to prý byly rané potraty.Zajímá mě,co to způsobuje a jak se trochu chránit.Piji ted Kontryhel.A ještě mě zajímá,od začátku menzes cca 11den jsem měla slaboučký načervenalý až hnědý výtok,sice chvilku,ale byl.Asi dle bolesti vaječníku jsem měla asi za 4 dny ovulaci.Nemáte s tím někdo zkušenost.Stalo se mi to poprvé.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ahojky,

    začnu od konce.. načervenalý až hnědý výtok může mít souvislost s ovulací a nemusí se to stávat parvidelně při každé ovu.

    Pokud jsi měla pos.tt,je možné,že to opravdu potraty byly,ale většinou jsou to špatně založená těhu,takže buď za to ráda..Zní to asi divně,ale fakt je ten,že by se ti mimi asi stejně neudrželo a lepší že odešlo dříve,než později a pak by jsi se stresovala.

    Opakovat se to nemusí,ale také může...možná by to chtělo vyšetřit,zda nemáš sklony k potratům atd....ale každá žena několikrát za život potratí a ani o tom neví,takže se toto už ani opakovat nemusí.

    Pokud se snažíte už přes rok,zkus vyhledat car buď aktivně sama,nebo na základě konzultace s lékařem a potom postupovat dále.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 164 otázek, kterým se dostalo 267 434 odpovědí a 406 375 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist