potrat

Otázku položila: Anonymní uživatelka #14974 12.10.2009 15:09

Mužete mi poradit jak mužu co nejrychleji samovolně potratit byla jsem znasilněna a ditě určitě nechci penize na potrat nemam a nechci aby to nekdo vedel.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Ahoj,

  tak to ti poradím asi tolik,že by jsi měla zajít na policii a tam to nahlásit.
  Nečekej,že ti tu někdo poradí,jak se zbavit těhu po znásilnění a ani bych to sama nezkoušela...běž na policii,na gyndu,všude to nahlaš a pak uvidíš,ale sama rozhodně nic nepodnikej,nebo si ublížíš víc,než tušíš!!!!A ani se toho sama nesnaž zbavit!!!

 • Je to teď pro tebe určitě moc těžké,ale věř mi,že všechno má řešení...třeba se stím nemůžeš svěřit doma,ale určitě by Ti pomohl doktor.Zajdi tam a nech si od něj pomoci,on už bude vědět,jak na to.Ale v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ se nezkoušej zbavit dítěte sama,mohla by sis strašně ublížit.
  Neumím si představit jak Ti je ani nevím kolik je Ti let...ale vím,jak je ženě,která by dětátko moc chtěla a mít ho nemůže.Tak se snaž zařídit tak,abys toho jednou nelitovala.
  ŽÁDNÝ ZPŮSOB JAK SAMA POTRATIT NENÍ .... i kdyby se Ti podařilo potrat vyvolat,začneš krvácet,stejně budeš muset k doktorovi a tam by to stejně vyšlo najevo... pokud si myslíš,že zakrvácíš a bude po všem,tak to je omyl.Je potřeba zkontrolovat dělohu,případně dočistit,abys nedostala infekci a následně otravu krve.
  Mazej k doktrovi,protože když to neuděláš teď,budeš to muset udělat později a stejně to neutajíš.
  Držím Ti palce,ať se s tím popereš co možná nejlíp.

 • Rady na tuto věc určo tady nezískáš jak říká Gábi souhlasím se vším!!!!!je mi líto že si něco takového prožila.

 • Co je tohle za blbost? Promin, že to tak nazývám, ale snad se nechceš pokusit potratit? Nekoukáš občas na tv, jak dopadly holky, co si od těhu pomohly samy? Bolesti, infekce... a v neposlední řadě neplodnost na celý život! Snad takhle nechceš dopadnout... Fofrem k doktorovi...

 • Souhlasím se vším co už bylo psáno! A jestli řešíš peníze, tak myslim, že pokud to nahlásíš na policii, platí interupci pojišťovna. A myslim, že v dnešní době to jde řešit velmi diskrétně jak na policii tak i u doktora, pokud půjdeš na miniinterupci je to jen otázka pár dnů než se dáš do kupy, ale představa komplikací při tebou vyvolaném potratu- to by se jen tak neutajilo. Popřemýšlej o tom

 • Nebo mne napadá....ještě jít ny vyš na gyn.a tam ať ti napíší postinor.ale je časově omezen ...tuším 48hod.po styku....

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 926 otázek, kterým se dostalo 262 276 odpovědí a 402 502 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist