pálení pochvy

Otázku položila: Anonymní uživatelka #29251 3.8.2010 18:18

Včera jsem byla v bazénu u známých a ráno jsem měla červený malý i velký stydký pysky a v pochvě cítím takový pálení,manžel má zase trošku červenou předkožku i žalud,můžu to být s chlorované vody a chemie z bazénu,doufám že to není nějakej zánět,zátím žádný výtoky nemám.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Taky si to myslím ! u nás to proběhlo na jaře a bylo to tak , jak to popisuje pisatelka Petra Kvasinky a z bazénu to nebylo !! Chlorovaná voda by ti neměla nijak uškodit . Pokud do ní ten chlór nedal někdo 2 hodiny před koupáním a to ještě v šokové podobě ! Jinak pokud nejste nijak citliví tak vám to nemůže nijak uškodit !

  • Trpím kvasinkami hodně dlouho a když nechci chodit na gyndu, tak mi pomáhá tea tree oil. Normálně nakapat na tampon pár kapek, zavést, nechat dvě hoďky a vyndat. Je to přírodní desinfekce, neublíží to. Ale stejně je třeba něco koupit pro muže, koneckonců když půjdeš na gyndu, tak tam ti klidně předepíší mastičku i pro něj.

  • Petra19813.8.2010 19:18

    Kvasinky.!!!!!Mazat mazat a mazat a nesouložit!ty si skoč na gyndu a manželovi kup imazol...pomáhá ....pokud by se nepřeléčil,může ti to obratem vrátit..pokud nemůžeš na gyndu,kup v lékárně..něco Ti poradí.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 68 286 otázek, kterým se dostalo 227 467 odpovědí a 360 825 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist