hloupá otázka

Otázku položila: Anonymní uživatelka #425464 4.9. 22:42

ahojte, bude to znít hloupě ale stejně se zeptám ... jaký má vliv absence sexu na těhotenství? neví někdo? jsem v 10tt a už 5 týdnů jsme s manželem neměli sex, ne že by to bylo zakázané, ale já se prostě bojím, loni jsem měla zt a i když vím, že sex na to neměl vliv, tak se sexu straním (krom nějakých ručních prací či ústních manželovi), já jsem prostě komplet bez sexu a bez orgasmu, chtěla bych se zase do sexu zapojit ale až po 13tt až si prostě budu jistější, aktuálně mě všechno děsí. moje otázka zní, když se potom vrátíme k sexu, může to nějak těhotenství ohrozit? reálně si nedovedu představit, že bych to vydržela ještě 30 týdnů bez sexu .... už teď mám sny před kterýma by se i porno stydělo :-) díky za odpovědi

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • macicekkajik5.9. 8:24

    Absence sexu, ať už je to při těhotenství nebo mimo, má vliv především na psychiku a ta je v těhotenství velmi důležitá. Pokud není sex kvůli riziku zakázán, nevidím jediný důvod, proč si sex odepírat. Při sexu se posiluje pánevní dno a děloha a proto se i sex v těhotenství doporučuje. Přestaň se bát. Pokud to má být ZT, tak s tím stejně nic nenaděláš, protože se prostě plod nevyvíjí dobře. A příroda ví, co dělá. Držím palce, ať je těhotenství bez problémů a miminko je zdravé.

  • Tak pokud chcete sex a nic vam neni, tak si ho nemusite odpirat.

  • Může to mít vliv spíš na váš vztah a následnou nepohodu a stres. Sex bývá ve vztahu důležitou součástí, pro chlapy i víc, proto je třeba trochu iniciativy, použít alespoň ruce, pusu, když nic jiného, ono to není vždy jednoduché, hodně žen ztratí i chuť, ani se nemusí bát, je jím špatně a tak, ale přesto není radno zanedbávat "manželské povinnosti", protože něco na tom je, i když hlavně my ženy si myslíme, že je vztah založen na něčem víc, než na takových "přízemnostech".

  • A.t.i5.9. 8:38

    Ten nadpis odpovídá, opravdu je to hloupá otázka. Pes je masožravec!!!! Jak už tu zaznělo, raději si pořiď králíka.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 76 173 otázek, kterým se dostalo 255 277 odpovědí a 397 052 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist