duphaston

Otázku položila: kacice 25.9.2009 13:59

Ahoj holky porádíte mi některá? Od své doktorky jsem dostala duphaston chybí mi nějaký hormon,užívám ho od 16.dne Všechno v pohodě menstruace došla 3 dny po využívání ale nebyla taková jakou mívám navíc jsem špinila ještě asi 3 dny po skončení což mě docela překvapilo.Navíc mě už skoro 4 týdny pobolívá břicho i podbřišek může to být tím duphatonem?? děkuji

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • kacice25.9.2009 14:59

  For Gabca:Je pravda že se s přítelem o miminko snažíme už skoro 8 měsíců ale myslím,že těhu nejsem i když bych si to přála :-) protože jsem normálně odmenstruovala i když jak jsem psala byla to trošku divná menses..ale přičítám to duphastonu.Zkusím využívat ještě jedno balení a kdyby byli potíže tak se ozvu své gyndařce..raději jinak díky za radu

 • Zkus testnout :)hodně štěstíčka!

 • Ahojky, také to znám, pobolívání podbřišku. Chodíme s manželem už do reprodukčního centra a vždy nám dávají buď Duphaston nebo Utrogestan. Podbřišek bolí skoro vždy, ale nemusí to být nutně z tohoto léku.
  Dává se právě na udržení těhotenství nebo též na srovnání cyklu. A jelikož byla doba, kdy se nedal sehnat Utrogestan, začali nám dávat právě Duphaston. Jsou to podobné léky.
  Pokud si nejsi jistá, zkus raději zavolat svému gyn. dr. a uvidíš co ti řekne :o)
  A co testík, nezkoušela si?

 • ahoj holky

  ja mam to same po duphastonu. Minuly tyden jsem byla u doktora tak jsem mu to řikala, pry slaba menstruace a špinení jsou v poradku...důležité je aby se menstruace dostavila 28.den cyklu.

 • Ahojky,

  ano může a to špinění být jedním z nežádoucích účinků i pobolívání břicha,ale může to být i těhu:)V těhu se užívá taktéž.

  Těhotná být můžeš?Ptám se na to vzhledem k pobolívání bříška,ale rozhodně to může soiviset i s duphastonem.Pokud by jsi měla pochybnosti,zavolej svému gyn.a poraď se s ním.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 063 otázek, kterým se dostalo 266 960 odpovědí a 406 048 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist