bazální teplota

Otázku položila: Bývalá uživatelka #17226 7.9.2009 9:51

Ahoj, pokoušíme se půl roku o miminko, neúspěšně. Zkoušíme tedy metodu měření bazální teploty a skutečně mám od poloviny cyklu teplotu a cca 0,3 °C vyšší. MS mám pravidelnou. Chtěla bych vědět, ve kterou dobu je nejvhodnější styk? Slyšela jsem, že 1 - 2 dny před nárůstem teploty? Poraďte prosím...

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ahojky,styk je nejvhodnější při nejnižším sestupu teploty a následně cca 2 ddny po.tzn.2 dny před,pak následuje sestup a pak 2 dny po....tam už teplota stoupá.
    Ale pokud můžu poradit,nestresuj se bazální teplotou..budeš se moc sledovat a možná to bude psych.rázu a nepovede se.
    Pak můžu ješzě doporučit metodu hlenovou v kombinaci s bt.

  • Ahoj!!!! Také chceme miminko a sleduji BT ale k tomu ( jak už tu někdo psal ) sleduji hlen a čípek. Zatím tedy pouze první měsíc,takže nemůžu říct zkušenosti,ale moc Ti držím palce a určitě napiš,jak jsi dopadla!!!! Taky písnu - já budu vědět ,,výsledek,, cca za 3 týdny... Tedy nepočítám,že by se hned zadařilo,ale kdyby náhodou,tak bychom se vůůůůbec nezlobili :-) !!!!! Hodně štěstíčka!!!!!

  • já bych zkusila ovulační testy - seženeš je v lékárně... když ti test vyjde pozitivní,znamená to,že v následujících 24-48 hod. dojde k ovulaci - a hned budeš mít jasno.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 266 otázek, kterým se dostalo 271 743 odpovědí a 409 835 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist