Zkušenosti s Clostilbegytem

Otázku položila: Bývalá uživatelka #22461 29.3.2010 12:17

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,jaké s ním máte zkušenosti.Snažíme se s manželem o druhé mimi a mám ho od doktora předepsaný na 2 měsíce.tak uvidíme jestli to zabere.děkuji moc za odpověd.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Ahoj Hanci,
  já ho brala asi 4měsíce, ale k ničemu to nebylo, teda až na to že se mi zhoršila pleť, rozhodilo cyklus...
  Poté doktorka řekla, že už mi ho psát nebude a já sem ráda..
  Taky by mě docela zajímalo, jestli se to někomu kdo ho bral vůbec povedlo...budu držet palce ať se to povede!

 • Také ho beru a také nic :-(

 • Také beru clostilbegyt. Dobrala jsem 4 měsíc a těhotná zatím nejsem :-(
  Doktorka říkala, že vyzkoušíme ještě jeden měsíc a pak mě pošle na laparoskopii :-(

 • ahoj holky,

  taky znám hodně případů kde zabral. já to však nebyla. měla jsem nepřiměřenou reakci - zvětšení vaječníků a musela jsem přestat. proto budte opatrné a kdyby vám bylo blbě, tak mazejte okamžitě k doktorovi.

 • Ahoj .Brala jsema skončila v nemocnici,,,takže nic,,,Ale znám dva případy ře zabral,,,a obě mají dvojčata a na poprvé.A jedna kamarádka má dvě děti a obě po lécích,Tak hodně štěstí,

 • Přidávám se k lucii222 mi také zabral na poprvé a měla jsem dvě vajíčka a obě jsme oplodnili taky budeme mít dvojčátka.Jsem v 10tt a zatím vše v pohodě.Držím vám všem palečky.

 • evice29.3.2010 16:12

  Ahoj holky, taktéž ho beru, budu začínat 3. měsíc a nic. Teda nahodilo mi to aspoň ovulaci, tak uvidíme, dávám tomu ještě čas. Jinak je mi po něm všelijak, první měsíc jsem od ovu až do MS měla bolesti břicha, druhý měsíc vůbec nic. Pleť se mi taky hodně zhoršila a naskočily mi pigmentové skvrny, které jsem kdysi měla z antikoncepce. No snad tady to vše bude k něčemu dobré!! Držím všem pěsti ať nám Clostík zabere a dočkáme se!!

 • Ahoj, užívám ho 3 měsíce a ovulace se mě vrátila, ale zatím těhotná nejsem. Záleží na tom co všechno za další problémy máš nebo máte. Jinak špatně mě po něm není dokoce mám pocit, že je mě i lépe:-) Držím palce.

 • Já začnu clostylbegyt brat příštý cyklus.Měla jsem z toho strach ale zkusím to.A to z toho důvodu že mi správně nefunguje ovulace.Ten clostylbelgyt mám brat 3 a 7den cyklu pak mám brat mast Oestrogel 5 a 14den cyklu a pokud bude vše ok tak musím jít 13den cyklu na ultrazvuk,Dle toho se zjistí jestli mi pichne unjekci Pregnyl 5000. A nakonec pokud vše dobře dopadne tak budu brát Ustrogestan 1ráno a jednu večer.To samé ten clostylbegyt budu brat jednu ráno jednu večer.

 • Ahoj holky, taky jsem brala clostilbegyt a hned napoprvé se nám zadařilo. Teď jsem ve 21tt a čekáme dvojčátka, vypadá to na holčičky. Držím vám všem palečky, aby vám to taky vyšlo :-).

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 244 otázek, kterým se dostalo 271 651 odpovědí a 409 781 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist