Zdravá výživa

Otázku položila: pajamladkova 15.9. 14:57

Ahoj holky, vsude slysim zdravá výživa, ale nemám čas vařit, připravovat pro prcky denně svačiny apod. Jde to, aby člověk jedl zdravé ale z kupovanych věci?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Někdo si pochvaluje krabičkovou službu (čerstvě připravené vyvážené jídlo), ale něco to stojí. Z kupovaných vysoce zpracovaných potravin se zdravě žít nedá. Asi bych zvážila si večer najít nějaký čas a chystat předem. Nebo navařit na víc dní a dát to do mrazničky.

  • Danimilka20.9. 17:54

    Připravuju den předem svačiny - většinou upeču na víc dní. Tyčinky, muffiny, slané tyčinky, overnight vločky, tvaroh, čokoláda, banán. Mám zásobu tycinek, kokosových chipsů, jablečných tyčinek z alpiku. Nestíhám vždy, takže s jogurtem do školy nebo na doma ideál.

  • Aidi10pondělí 12:15

    Z kupovaných věcí většinou ne.. to je všechno zahuštěný moukou, škrobem, ale když píšeš svačinky, tak co zařadit ovoce, zeleninu, banánový lívanečky (vajíčko, banán na kokosovém oleji. Overnight vločky apod.

  • AttyTiriapondělí 23:04

    Já mám teda krabičkovou dietu s dovážkou, ale neznamená to, že tam najdete plátek šunky a okurku. Jsou to zdravý vyvážený jídla. Určite si dle sveho. Vyjde to finančně nastejno co jsem počítala

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 879 otázek, kterým se dostalo 270 177 odpovědí a 408 759 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist