Výtok

Otázku položila: Anonymní uživatelka #542819 pondělí 22:35

Dobrý den, nemáte někdo prosím nějaké rady jak se zbavit výtoku? Je mi 17 a výtok mám od 13, je průhledný a nezapáchá, když jsem to říkala na gynekologii, lékařka mi řekla že je to zcela normální a tím to končí, ale mě to docela dost obtěžuje, nemáte proto někdo něco co vám na výtoky opravdu pomohlo?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • JanaNovaúterý 0:42

  Pokud je výtok průhledný a nezapáchá, tak je všechno v pořádku. Zbavit se toho moc nejde. Já mám přirozeného výtoku hodně během celého cyklu. Kolem ovulace toho je faaakt hodně. Byla jsem s tim u několika gynekologů a všichni skončili s tím, že jsem zdravá.
  Často měň kalhotky, intimky ještě častěji a pokud můžeš spi naostro :-)
  Jo a zjistila jsem, že klukům se to líbí :-D

 • On to svým způsobem není výtok, je to poševní sekret který chrání tvé tělo ( pochvu ) před zavlečením bakterií. Má ho každá žena, některá víc některá míň.
  Nejvíc ho ocenis při sexu.

 • Mám to úplně stejné a nezbývá než si na to tak nějak zvyknout, prostě nemáme každá to štěstí :-o. Skoro celý cyklus mám mokro v kalhotkách a před ovulací a kolem plodných dní je toho hlenu opravdu moc:-(. Dr. říká že je vše v pořádku ,že jsem zdravá a je pravda že žádné obtíže nemám:-) ,jen je to opravdu nepříjemné:-(. Jediné co mohu udělat je to že si měním kalhotky když je třeba i třikrát denně a měním častěji intimky ,které teda moc ráda nemám ,takže když je třeba používám raději ty látkové.

 • Jak píšou přede mnou, je to normální, chtít se toho zbavit je jako chtít se zbavit slin v puse. Má to svou funkci a naopak je to známka zdraví.

 • Neategstředa 0:24

  Moc se omlouvám. Nejspíš tady nemám co dělat. Rozumím, že tady řešíte své zdraví a moje kuriozita zde nepatří. Jestli to bude problém, tak otázku a účet samozřejmě smažu. Narazil jsem na tento příspěvek omylem, když jsem hledal jinou věc a google mě nasměroval na tento web.

  Jaké to je mít takový výtok pocitově? To tam dole cítíte vlhkost? Nebo máte jenom vlhké spodní prádlo? Nebo se to ukazuje jen na toaletním papíře během utírání?

  Tato otázka mě napadla už dávno a popravdě jsem se styděl ptát své bývalé partnerky, která měla přesně takový problém, co popisujete. Když jsem se zeptal současné přítelkyně, tak mi řekla, že by to ráda věděla, ale ta naopak trpí na suchost. :(

  Ještě jednou se omlouvám za takovou intimní otázku.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 309 otázek, kterým se dostalo 271 900 odpovědí a 409 947 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist