Vystouple prsní dvorce

Otázku položila: Anonymní uživatelka #398097 10.1. 23:32

Ahoj,chtěla bych se zeptat na jednu věc.Je mi 15 a mám nafoukle prsní dvorce...vypada to jako další balonek na mém prsu a vůbec se mi to nelíbí jelikož nemůžu chodit bez podprsenky protože to vypadá strašně..trpěl tady někdo s něčím podobným,popřípadě jak se to z toho dá udělat klasicka bradavka?
Děkuji.

  • 13.01.2019 13:00:12 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Nepomůže ani chlad? Či dráždění -hra s bradavkami? Jako mladá jsem to tak taky měla, myslím, že se to změnilo až těhotenstvím nebo kojením, kdy prsa prostě "dozrála". , ale toto ovlivnňnujje tolik věcí, každá máme prsa jednak jiná a prsa samotná ovlivňuje nejen aktuální vnější prostředí, ale třeba i fáze menstruačního cyklu....No a vvyjít si bez podopsenky pro každou z nás představuje notnou dávku odvahy ;-)

  • Je to normální. Každá máme nějaké dvorce. Já je mám taky větší a vypouklejší. Bradavky se mi zviditelní až když je mi zima nebo jsem vzrušená. Řekla bych že po kojení budou už vidět permanentně. Měla jsem z toho docela dlouho komplexy, ale pak jsem zjistila, že se taková prsa klukům moc líbí.

  • buccaneerka211.1. 8:40

    Je to jeden druh, jedna podoba prsou. Jako mají lidé různé nosy, zuby, vlasy, tak i ženy mají různá prsa.
    Co se týká podprsenky, raději ji nos, pokud nechceš za pár let mít místo prsou věšáky.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 72 335 otázek, kterým se dostalo 242 335 odpovědí a 380 278 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist