Tt

Otázku položila: Anonymní uživatelka #396005 6.12.2018 9:19

Ahoj holky, je mi jasné, že to tady schytam za mou otázku. Že uz je tu na toto téma spoustu diskuzi atd. Ale chtela bych odpověď od těch holek, co se jim stalo také. Mám 5 dní do Ms. Ale dnes ráno jsem si udělala tt. Z důvodu, že mám začít brat atb na nachlazení. Nejdříve se jasně vybarvil ten tehotensky proužek a až potom ten kontrolní. Tak jsem sedela a usmívala na test asi tak tři minuty. Potom začal proužek slabnout .... a po hodině snehobilo. Vím, že mám ještě pár dní do Ms. Ale teď nevím, zda začít brat atb. Stalo se to některé z vás a tehu bylo? Díky všem za odpověďi

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • u těch antibiotik bych zvážila na co jsou. na nachlazení jsou atb zbytečná - nachlazení je obvykle virového původu. navíc spousta těhotenství se na začátku projevuje jako nachlazení - imunita je snížena, aby organizmus nevypudil zárodek.
  a v případě, že se o těhotenství pokoušíte je dobře lékaře informovat o možnosti těhotenství, aby on případně zvážil vhodná atb, pokud už jsou opravdu nutná, která se v těhotenství mohou.

 • buccaneerka26.12.2018 11:06

  S tím testem - asi bych zkusila jiný. Já jsem testovala taky 4 nebo 5 dní před ms, ale proužek je na testu ještě i teď po roce.
  Co se týká atb - zavolala bych doktorovi, řekla, že jsem možná těhotná, a zeptala se, zda teda brát tato atb nebo napíše jiná.

 • macicekkajik6.12.2018 9:22

  Ahoj, antibiotika začni brát tak jako tak, ať si těhotná či ne. Je to pro tělo lepší, než se prát s nemocí a nechat si oslabit ještě více imunitu. Pak nasaď probiotika a prebiotika. Držím palce, ať čárka začne sílit a už drží.

 • PetuleJan826.12.2018 10:14

  Pro svůj pocit zavolej lékaři,ten ti určittě poradí. Ale pokud si v začátku,nemyslím si,že by atb měly uškodit. Přeji hodně štěstí :-)

 • WojKa6.12.2018 13:46

  Asi bych zkusila jiný test, je divné, že Ti druhý proužek po hodině zmizel. Já mám doma schované tři pozitivní testy a teď první je bez pár dní čtyři roky starý a pořád tam ta čárka je, sice už není tolik vidět, ale je tam.
  S těmi antibiotiky se určitě pořád s lékařem nebo aspoň v lékárně.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 71 896 otázek, kterým se dostalo 240 719 odpovědí a 378 112 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist