Teplota

Otázku položila: Bývalá uživatelka #19355 18.10.2009 9:41

Ahojky všem bt,Měří se ráno?Dnes jsem si ji měřila poprvé a měla jsem jen 35,6,když jsem se dívala tady na nějaké ty vaše grafy,většinou ze začátku tam máte všichni kolem 36,3 nebo 36.Když ta teplota hodně klesne,tak to znamená,že bude ovulace?Mějte se krásně a hezký den,dík za odpovědi.Vendy

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ahoj, Nedá se hodnotit podle jedné nízké teploty, jen podle celkové měsíční křivky. Musíš měřit každý den ráno, ve stejný čas, na stejném místě, za stejných podmínek. Někdo mívá i takhle nízké normálně, ale dej si pozor i na teplotu v místnosi, nevětrat atd.

  • Ahojky, BT by se měla měřit ráno hned po probuzení, aniž bys třeba vstala, proto měj teploměr hned po ruce, abys nemusela nikam chodit. I když jsem zkoušela změřit si teplotu a pak zas když jsem vstala a měla jsem ji stejnou, takže to je asi individuální. Já mám většinou teplotu 36,8 a pak před ovulací mi klesá tak na 36,4 - 36,5, takže opět je to individuální. Většinou ovulaci poznáš, když ti teplota klesne o 0,2 - 0,5 stupňů a poté zas stoupá. Chce to ,aby sis měřila BT alespoň dva měsíce každý den a pak už to sama poznáš.

  • Ahojda, má BT je taky nižší než průměr, pohybuje se od 35,4 max. do 36,1 . Takže to asi záleží od člověka.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 352 otázek, kterým se dostalo 264 480 odpovědí a 403 853 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist