Těhotná a sen o potratu

Otázku položila: Anonymní uživatelka #427774 29.12.2021 9:40

Zdravím na vánoce jsem zjistila dle digitálního testu že čekám mrňouska (2-3 týdny od početí což sedí úplně do detailu takže sem teoreticky dle toho 4-5 tt dle pribaloveho letáku) A 4.1 jdu k doktorce...no k věci minulý rok jsem byla těhotná poprve a měla v 11 TT zamlklé těhotenství
Prý se to u 80% prvorodiček stává
Jinak příznaky tehu mám ale zdál se mě dnes šílený sen že sem potratila myslíte že se mám bát že to může něco znamenat nebo sem moc pověrčivá?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • macicekkajik29.12.2021 11:43

    Znamená to jen to, že se ti promítá tvůj strach do snů. Nic víc bych v tom nehledala.

  • Taky si myslím, že se promítají ty zážitky a prostě vše možné..Mě se každopádně stalo, že jsem potratila ve 12 tt a ten zážitek se mi do snů občas promítal, později jsem otěhotněla a zrovna když probíhal termín porodu toho těhotenství potraceného ve 12.tt, tak se mi zdál opravdu nádherný sen o porodu (ale už jsem před tím v minulosti nádherný porod taky zažila, takže mozek měl jistě z čeho brát) a říkala jsem si, k čemu se ten sen asi váže, jestli k tomu minulému těhotenství, sočasnému nebo je to právě spíš forma vzpomínky? Jenže hned ten den po snu jsem začala opět potrácet (v 8tt), těhotenství jsem ještě ani nesthla potvrdit UTZ a prostě jsem z ničeho nic začala krvácet...No, každopádně většinou sny stejně nemluví stejnou řečí, tzn. sen o potratu by neměl znamenat potrat. Vesměs moc na ty sny stejně nevěřím, ale občas se to tak sejde, že to úplně rezonuje s následnou skutečností.

  • Tinkakopek30.12.2021 12:06

    Promita se ti do snu jen to, ceho se bojis, ale chapu te, ja byla tehotna a prisla jsem o to v 10tt v druhem tehotenstvi jsem mela prvni trimestr strach jako blazen a sny hruza.... A uz to budou 3 roky od porodu, pak jsem byla twhotna znovu a znovu potrat v 11 tt no a pak zase tehotenstvi a zase sileny sny a strachy a ta druha princezna ma 9 mesicu.... Klid a dychej a na sen zapomen :-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 503 otázek, kterým se dostalo 268 878 odpovědí a 407 452 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist