Těhotenství život

Otázku položila: fantomaska 17.5. 18:41

Ahoj holky jsem 20 léta holčina co je těhotná :) jsem celkem šetříva a bydlím s taťkou partner nás nakonec opustil protože na to nemá. Je tady nějaká taková maminka která je sama ? Chci se zeptat jak zvládáte to penězmi a tak?děkuji :)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Lenka.skupinova17.5. 20:21

    Ahojky. Taky jsem zustala sama. Je to dlozite ale da se to zvladnout. Kdyztak napis na vzkazy muzeme o tom popovidat vice...

  • Vše se dá zvládnout. Chce to pozitivní přístup. Nebudu lhát, že to není náročné. Pokud máš rodinu, která pohlída dítě když potřebuješ někam jít, nebo se vyspat máš veliké plus. Když jsi sama a dostaneš horečky, je to bez pomoci hodně těžké. Malé děti nepockaji až ti bude lépe. Finance jsou zase o zázemí, které ti rodina poskytne. Bydlím u své mámy a finančně je to obrovská pomoc. Není to na žádné vyskakovani, ale jde to. Určitě to zvládneš. Mateřství je krásné. Těžké, ale krásné. Můj partner taky nebyl připravený. Možná je lepší když to zjistí ještě před narozením, než aby vás trápil všechny po porodu. U nás to bylo náročné období po narození dítěte. Neměla jsem se o koho opřít, starala se sama a ještě konejsila hrouticiho se chlapa.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 064 otázek, kterým se dostalo 263 027 odpovědí a 402 886 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist