Těhotenství

Otázku položila: Anonymní uživatelka #415116 12.3. 18:56

Ahoj, kdy jste poprvé poznaly, že jste těhotné? Pocítily jste to na sobě, nebo ne? Zjistily jste to až po vynechání menstruace nebo jste naopak menstruaci měly i v průběhu těhotenství? A ještě poslední dotaz, těhotenský test je dobrý dělat v jakou dobu? Týden po styku, nebo až po vynechání menstruace?
Díky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Poznala jsem to vzdy na sobě pár dní před MS z duvodu jakéhosi kolapsu, kdy jsem nebyla schopna zvednout se z postele, mela jsem tak u obou těhotenství a nebyl mi příjemný sport. Test jsem dělala po vynechani. Týden po styku, pokud proběhl během ovulace, nemá cenu, něco vidět může být kolem 10 dpo...

  • Nevím jak bych to popsala ale tak nějak jsem vědomě tušila, že je něco jinak...dělala jsem u zvířat a oni my to dávaly celkem dost najevo. Takže i nějak díky nim. Test jsem dělala až 5dni po vynechání ( odpoledne ) a byla tam hned dálnice.

  • leniss13.3. 8:45

    Snažili jsme tentokrát půl roku o druhé dítě, a každý cyklus jsem testovala den před ms a nikdy žádné příznaky. I v den pozitivního testu žádné příznaky. Nevolnosti u obou dětí až v 7tt. Test má cenu dělat až nejdřív tak 10.-12den po ovulaci.

  • eliskao13.3. 16:05

    Já otěhotněla teda až po 3 letech kdy už jsem nedoufala. A nepočítala s tím. Takže mi asi 4 dny bylo blbě od žaludku, léčila jsem to jako virozu a beze změny, a pak mi došlo, že jsem to měla před pár dny dostat, MS mi meškala asi 3 dny, test jsem dělala večer s tím, že určo těhotná nejsem a měla jsem tam už dvě pěkný čárky. Nějaký 7 den meškání MS už byla dálnice.

  • Já měla cca 7-10 dní po styku (s potvrzenou ovulací testem) lehké špinění (uhnizďování), ale od té doby ani kapka. Test jsem dělala jeden den před vynecháním MS (protože byly Vánoce, tak aby to byl dárek :), jinak bych to nechala až po vynechání), dříve mi to nedávalo smysl, zbytečně by mě stresovalo, že tam nic není / že tam něco je, ale může to ještě odejít s menstruací. Jinak jsem na sobě nic nepoznala tak ještě dalších 14 dní, kdy mi pomalu přestalo chutnat sladké, pořádné příznaky (nevolnosti) ale až tak po měsíci po pozitivním testu (tzn. 2. měsíc). Jinak jsem během těhotenství nemenstruovala ani nešpinila.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 953 otázek, kterým se dostalo 266 534 odpovědí a 405 579 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist