Tak zase nic!

Otázku položila: Bývalá uživatelka #18807 16.9.2009 12:59

Ahojky všem, tak už jsem myslela, že se nám to s manželem konečně povedlo(je mi skoro 30 a snažíme se o 1.) - menstruace se nedostavovala, BT se držela docela vysoko, bylo mi celkově tak nějak těhotně a dokonce i náznak 2.čárky na TT jsem pozorovala - a bum dneska ráno s 5ti denním zpožděním jsem to dostala. Vždycky mívám MS s pomalým rozjezdem a teď je to dost silně a navíc mě divně bolí břicho. Nevím co se děje. Možná jsem si to všechno jen namlouvala a jen si tím stresem rozházela cyklus, který mám normálně pravidelný (29.). Tak snad to vyjde příště - a to přeji i vám všem!!!

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Ahojky, přesně vím, jak se cítíš. Jsem na tom podobně. Minulý měsíc už jsem si taky myslela, že to vyšlo, příznaky jsem měla úplně šílené...ale asi to byla jenom psychika :( Nechci ti dávat falešné naděje, ale zkoušela sis další test? Není nic neobvyklého, že bys měla MS a přitom byla těhu. A nebo, ta horší varianta, někde to tu v diskuzi bylo, se stalo, to "horší"...těhu jsi byla, ale nebylo by to dobré, tak si to tělo vyřešilo samo. Nevěš hlavu!!! Nejsi sama, kdo každý měsíc smutní...neboj, jednou nám to vyjde!!! P.

 • Paggy, úplně v tobě vidím sebe!!! Ale asi jsme takové všechny, co si moc přejeme ty malé drobečky!!! Já bych měla MS dostat zítra, tak už jsem taky jako na trní!!! Pořád doufám, že UŽ nepřijde!!!
  Ale víš co? Já bych si asi TT udělala...kolegyně tady v práci 2 měsíce normálně menstruovala!!! Teda ona tak nějak vůbec netušila, že by mohla být těhu, přišla na to až ve 3. mědíci, kdy to konečně nedostala. Takže možná by nebylo od věci to zkusit. I když chápu, že by ses mohla zase zbytečně těšit, že bys tam // našla...všechno toto jsem už tolikrát zažila, tak moc dobře vím, jaké to je :(
  Tak záleží na tobě...zkus a nebo už to hoď za hlavu. Ale když budeš testovat, tak radši s tím, že tam nic nenajdeš...o to větší to pak bude překvápko!!!
  A i kdyby to teď nevyšlo...příště se to povede!!! Musíme tomu věřit, nic jiného nám taky nezbyde, že jo :)
  Tak papa, P.

 • Gabca18.9.2009 14:19

  Možná špatně založené těhu,které odešlo s menstruací.Kašlete na bt a nemyslete na to...nejhorší ženská je ta,která má neustále u sebe ms kalendář a sleduje teploty-realita-takhle se mimi nepovede

 • Mně se stalo to samé, včera jsem to dostala po pátém dni zpoždění. Světlá druhá čárka na testu, příznaky .. a zase nic:( Někde jsem četla, že náznak druhé čárky dělá test Unimark, je pravda, že u jiných testů nic a na Unimarku vždycky..tak pozor na něj ať nejste zklamané jako já.Držím všem palce ať to konečně vyjde!

 • ousko17.9.2009 20:25

  Ahoj, musíš se na to dívat pozitivně. Já už to zkouším dva roky a taky jsem mívala takové stavy ... Posledního půl roku se to snažím házet za hlavu a naopak být případně příjemně překvapená. Říkám si, že každá taková zpožděná menstruace s příznaky je vlastně dar, protože pravděpodobně příroda zasáhla (je pravda, že jsem o něco starší, než ty), aby se narodilo nemocné miminko, což si nikdo asi nepřeje a někde na nás čeká krésné zdravoučké a růžovoučké miminko. Docela se mi osvědčilo si dělat test až tak po 10 dnech zpoždění a do té toby nepanikařit, že už to možná přišlo. Přeji ti moc moc štěstí a krásných překvapení.

 • Chtěla jsem si TT udělat pro kontolu ještě jednou dnes ráno, ale když jsem zjistila, že jsem to dostala, tak mi to již přišlo zbytečné. Nevím ... asi jsem si to jen strašně moc přála a vše si vykládala tak, aby to podpořilo mé přesvědčení, že jsem těhotná. Byla jsem z toho ráno dost špatná, ale teď už zase věřím, že se to určitě příště povede. Moc díky za povzbuzení. Přeji i tobě hodně štěstí při snažení!! P.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 339 otázek, kterým se dostalo 252 205 odpovědí a 394 280 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist