Srážení horečky v těhotenství bez Paralenu

Otázku položila: Anonymní uživatelka #242793 26.3. 18:25

Zdravím, jsem na začátku těhotenství a něco na mě leze, na což zareagovala tělesná teplota, zatím to na srážení naštěstí není, ale co když teplota poroste? Pokud nejsem těhotná, nejsem zvyklá srážet ani horečky 38-39, alespoň ty první dny, dokud mám sílu je snést, mám zkušenost, že na snížení teploty většinou mé tělo reaguje velmi rychle a k těm účelům mívám doma Ibubrofen (Ibalgin), ale co udělat v případě, že teď na mě přijde teplota 38-39 stupňů a Paralen teď neseženu, protože je vyprodaný? Je něco jiného, co mi může případně teď pomoci?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Znama z lekarny doporučovala panadol - ci případně jiny lek s paracetamolem. Urcite bych se poptala v lekarne, obvolej si je a řekni jim co a jak, u nas v lékárně ,, schovávají,, leky prednostne pro tehotne a ty kteri ibalginy a podobne nemůžou. A prinejhorsim zavolat na pohotovost. Drzim palce, ale urcite nenechavej horecku probihat, ohrozuje miminko.

  • Ayleenka26.3. 18:46

    Zavolat si na pohotovost, nebo si od nekoho sehnqt bezkontaktne aspon par léků.

  • vilamotylkova27.3. 7:46

    Pokud není k dostání klasický Paralen. Tak zkusit léky - sirupy - určené pro děti, které obsahují paracetamol. Občas jsme to tak řešili, když nám došly léky pro dospělé a měli jsme doma už jen léky pro děti.

  • Ivanka9027.3. 19:52

    taky muzete srazit horecku ve vane nebo zabalem celeho tela.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 74 813 otázek, kterým se dostalo 250 436 odpovědí a 392 391 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist