Sex

Otázku položila: Anonymní uživatelka #396002 12.2. 16:06

Dobrý den, je mi 12 a chodím s 16ti letým klukem (mám chování na víc a i vzhled a myslím si že na věku nezáleží) . V pondělí jsme se spolu vyspali myslíte že z toho bude problém?

Sex

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Pokud na to někdo přijde, tak ano.
  Tve rodice budou tahat po socialce i policii, budete jako rodina pod trvalym dohledem ospod a ten kluk muze jit do vezeni.
  Soulož s osobou mladší 15 let je trestný čin.

 • Můžeš vypadat i cítit se na kolik chceš, ale pohlavní styk s osobou mladší patnácti let je trestný čin.

 • A kam spěcháš? To už nemůžeš vydržet do patnácti? Chudáci tvoji rodiče.

 • stupidiack12.2. 18:44

  Je jedno, na kolik vypadáš a na kolik se chováš, na to se nevymlouvej!
  Spala jsi s někým ve 12 letech (což je dost hrůza), takže ano - pokud by se to zjistilo, budete z toho popotahovaní vy dva i tví rodiče ..

 • Ac jsi souhlasila, tak dle zakona je to znasilneni...

 • Vždyť to přede není normální ve 12-ti letech. Ta morálka teda hodně upadá...

 • Meggiska12.2. 19:05

  Chování máš na míň než 12, když ses s někým vyspala v tomhle věku a eště se na to ptáš 😉 a on asi taky nebude nejchytřejší, když do toho šel. Nejdřív si nastuduj vše ohledně sexu (včetně toho kdy je legální) a pak si užívej..

 • Upřímně, je to dost blbý... Jsi ještě dítě a myslím, že ta hranice 15 let má nějaký důvod. Navíc, proč tak spěchat? Užívej si dětství, dokud můžeš a nežeňte se tak dál. Každopádně stalo se a mohl by to být dost velký problém, tak to nikomu neříkej a nedělej to... Buď trochu zodpovědná, protože by to taky příště nemuselo dopadnout dobře

 • Zanthia112.2. 21:09

  Jsi ještě úplný dítě. Tohle co jste udělali je důkazem, že extrémně nevyspělé (ve 12 letech bys už kousíček zodpovědnosti teda mít mohla). Tihle, co si o sobě myslí, že jsou vyspělejší na svůj věk bývají obvykle ti nejvíc opoždění. U tvého kluka je to až alarmující. Rozhodně nesouhlasím s výzvami abys to nikomu neříkala. Měla bys to určitě říct rodičům aby tě vzali k doktorovi jestli jsi v pořádku a taky aby ti vysvětlili čemu evidentně nerozumíš a tady se nás na to ptáš. Rodiče jsou za tebe zodpovědní a můžou z toho mít problémy, bylo by fér jim to říct co nejdřív.

 • Kamkri12.2. 22:42

  Kdyby sis opravdu myslela, že na věku nezáleží, nebudeš tu klást tuto otázku.
  Jestliže ve 12 provozuješ sex, jsi nezodpovědná a ten, s kým ho provozuješ, si ten kriminál, který za to hrozí, plně zaslouží. >:-[

 • Upřímně znám hodně holek které to taky dělaly pod zákonem. Nikomu to neříkejte, pokud nechcete problémy, ale radši bych se do toho už pod zákonem nepoustela. Muže se stát cokoliv.

 • Pokud soulozis, muzes otehotnet, zadna antikoncepce neni stoprocentni. A to bys to fakt uz neutajila.

 • adelzupkova12.2. 22:43

  Dobrý den chtěla bych se zeptat měla sem pohlavní styk když se do mě můj přítel udělal.... sex sem mela 28.1.2019. A hned po sexu sem se začala spinit ale mestruraci jsem měla 12..1. 2019. Pak sem si dělala testy a ukazuje se my tam furt pouze jedna čárka myslíte si že můžu bejt tehu

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 72 617 otázek, kterým se dostalo 243 388 odpovědí a 381 534 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist