Sen o těhotenství

Otázku položila: Anonymní uživatelka #438118 8.10.2021 0:22

Ahoj, maminky, ženy,

před měsícem se mi zdál sen o tom, že jsem si udělala test a byl pozitivní. A byla jsem samozřejmě neskutečně šťastná, jenže jsem se vzbudila a došlo mi, že to byl jen sen. O týden později jsem si udělala test a byl pozitivní!

Tak mě zajímá, zda jste některá měla taky takový sen před zjištěním těhotenství nebo to byla opravdu jen náhoda :))

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Já za ten rok co se snažíme měla takových snů fakt spoustu a zatím nic. Přijde mi to jako náhoda.

 • Risu8.10.2021 5:00

  Snu o těhotenství už jsem mela několik a porad nic. :-D

 • Taky jsem to tak měla a těhotná jsem. Ale myslím si, že to bylo i tím, že jsem si to moc přála a myslela na to. Taky jsem to na sobě poznala dost brzo i bez testu a mozek to pak ve spánku asi všechno zpracovával :-D

 • HaSha9.10.2021 7:39

  Mně se zdá většinou spíš o už pokročilém těhotenství nebo porodu, naposledy jsem ve snu čekala dvojčata a doktoři mi naplánovali císařský řez na den narozenin prvního dítěte, tak jsem se s nimi hádala... Nepřisuzovala bych snu nic věšteckého, ani bych tomu neříkala úplně náhoda, spíš mozek zpracovává myšlenky, touhy, strachy, zážitky ze dne, někdy stačí i že si přečteš něco, co se děje někomu jinému, a ve snech se to celé překroutí.

 • terryk9.10.2021 20:57

  Náhoda to mohla být a nemusela. V podvědomí s %e klidně ta informace o těhotenství mohla vynoří dřív než na těhotenské testu. Na druhé straně bych to nebrala zase nijak fatalne. Mně se v tehu zdálo, že porodním komara. A světě div se, nakonec se mi narodilo normální dítě :-)

 • Mě se zdálo, že otěhotněla ségra, která se už roky snaží o mimčo. A opravdu byla těhotná...bohužel o mimi přišli, ale po letech aspoň první vlaštovka.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 503 otázek, kterým se dostalo 268 874 odpovědí a 407 450 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist