Sen

Otázku položila: Anonymní uživatelka #410571 7.4.2020 16:56

Zdravím, tohle je otázka spíš pro ty, kteří věří na snáře a podobné věci. Poslední dobou se mi často zdají sny, že mám vztah s určitou osobou. Dlouho jsem ho neviděla a taky jsme si jen příležitostně psali. Bydlí blízko mě a kdysi se mi strašně líbil, i já jsem se mu líbila, ale nic z toho nebylo, byli jsme moc malí aby jsme pochopili že jsme se do sebe zamilovali. Doteď si myslím že k němu něco cítím, ale nejsem si tím jistá. Dnes se mi zdál sen, že jsme si psali, on mi pak napsal že by se se mnou rád sešel. Tak jsme šli spolu ven a později jsme spolu zacli ten vztah. Ve vztahu se choval hodně žárlivě, ale byli jsme spolu šťastní. Někdy dřív, asi před měsícem se mi zdál podobný sen. Můžou ty sny něco znamenat? Jestli na tyhle věci nevěříte tak si prosím nechte urážky pro sebe, já na to věřím a zajímá mě to:-) Budu vděčná za odpovědi.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • terryk7.4.2020 18:13

    Kdybys viděla, co se zrovna dneska zdálo mně... :-D některé možná vědí :-D nicméně k věci. Co mám vypozorovano na sobě, jde o zpracování určitých emocí, zážitků a vjemů z daného dne nebo ještě lépe stavu mysli před usnutim. To vše se pak volně spojuje pomocí asociací do různých nahodilych obrazů. Řečeno slovy odborníka, sny jsou odpadem mozku. Takže v tom nic nehledej, znamená to prostě to, že na daného člověka pořád občas myslíš a nemáš vztah k němu úplně zpracovany. Ale to víš i v reálu, takže ti nic nového neříkám. Ta podoba vztahu ve snu je pak už věcí jinou, která s tou osobou obvykle nesouvisí. Může to být podvědomy strach z něčeho, špatná zkušenost, atd.

  • kometka18.4.2020 12:19

    hele mě kdysi kamarádka říkala že když se mi zdá o nějakém chlapovy, aniž bych na něj přes den myslela nebo si na něj vůbec vzpomněla, že to znamená že na mě dotyčný myslí...ale jestli je to pravda nebo ne, těžko říct...pokud na něj ale přes den myslíš nebo ti ho nějaká věc nebo událost připomene, je možné že se ti o tom zdá díky tomu.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 207 otázek, kterým se dostalo 263 837 odpovědí a 403 389 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist