Ranné těhotenství bříško

Otázku položila: Bývalá uživatelka #37873 5.6.2012 13:56

Ahoj kočky, chci se zeptat, zda v ranném těhotenství je možné už v bříšku něco nahmatat? Třeba v 5 týdnu nějaké tvrdší bříško?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Já to nahmatala až tak v 10 tt. Ale nejsem hubená. Jinak nevím, jak u ostatních.

  • Ahoj :) Já jsem byla relativně hubená a už v 5 týdnu jsem měla bříško tvrdší.Ne,že bych prd'olu nahmatala,ale měla jsem je tvrdší.A růst začalo asi kolem 11-12 týdne těhu,do té doby jsem vypadala prostě hubeně.Ted' jsem ve 23. týdnu,nahoře nemám pořád ani kilo(do 14 týdne jsem jen zvracela a hubla),ale když si stoupnu,už je pupík celkem dost vidět ;) Jinak s tím hmatáním na bříško opatrně :) At' tě potom zbytečně nebolí vazy ;)

  • Já jsem postavy střední, žádné vyžle ani silnější, tak akorát. Hned od začátku mám tvrdší a větší břicho, od začátku jím co dvě hodiny a moc se nehlídám, nahoře už pár kilo mám a břicho nafouklé... plus asi zadržuju vodu. Těhotenské úplně není, ale vidět to na mě už je. Jsem 11 týden.

  • ahoj, tak já přibližně od 5tt už nebyla schopná bříško zatáhnout tak jako dřív. připadalo mi jako by nafouklé a i tvrdší.

  • možné to určitě není, děloha je úplně schovaná v pánvi a začne z ní vykukovat na konci 1.ho, či na začátku 2.hého trimestru (přičemž bude hmatná spíše v leže, hledej ji u stydké kosti). Můžeš mít bříško nafouklé to ano (ale takové stavy může mít i netěhotná žena), ale jestli chceš být rukou co nejblíže miminku, sahej si spíše někam k venušinu pahorku, než kam jinam (když nebudu počítat cestu pochvou)..,

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 698 otázek, kterým se dostalo 273 825 odpovědí a 411 015 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se