První sex

Otázku položila: Anonymní uživatelka #437880 6.6. 20:20

Dobrý večer, 21 května jsem měla svůj první sex kdy jsem byla ještě panna a neměli jsme kondom a prášky jsem také nebrala... Už je to 16 dní a stále jsem neměla žádné příznaky že bych byla těhotná, myslíte si že bych mohla být těhotná? Nebo je to naprostá blbost když jsem měla při tom sexu i menstruaci.

Sex

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • .....mě by zajímal ten myšlenkový pochod. Proč s prominutím suk.te bez gumy či jiné ochrany???? Proč? Prosím, vysvětlí mi to, já tomu nerozumím a strašně ráda bych věděla, proč...
  To te nenapadlo že z nechráněného styku je relativně vždy riziko otěhotnění? Nemluvě o pohlavních nemocech....

 • Proč máte sex, když o tom víte takhle málo? Přeci je podstatné, jestli proběhla ejakulace dovnitř. Otěhotnět se dá i z kapiček lásky, ale pokud jsi měla menstruaci, tak to v podstatě není možné. Neříkám, že je to naprosto vyloučené, ale hodně nepravděpodobné.

 • ailinnon6.6. 21:15

  Urob si test, nech si kľudná... 16 dní po styku by už bol pozitívny, ak by si bola tehotná. Je pravda, že počas MS je veľmi nízka šanca otehotnieť, na druhej strane, to ze nemáš príznaky nemusí nič znamenať.

 • Francy7.6. 8:36

  Vždy jsem měla za to, že první sex je pro holku něco výjimečného, něco co, chceš mít hezký a budeš na to vzpomínat.. No a ty sis tuhle vzpomínku pěkně pohnojila. Bez kondomu, strach z těhotenství, krámy 8-o Ale asi se na to v dnešní době kouká jinak 🤷‍♀️ dej aspoň vědět, až si uděláš test, že těhotná nejsi.

 • Byla to vůbec perioda? Jestli to náhodou nemohla být krev po defloraci

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 532 otázek, kterým se dostalo 260 452 odpovědí a 401 383 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist