První návštěva gynekologa

Otázku položila: Anonymní uživatelka #22370 18.2.2010 20:42

Ahoj Holky :) Zítra mě čeká moje první návštěva gynekologa,ale bohužel už nejsem panna a je mi 14 let .... Když mu řeknu,že ještě jsem panna vyšetří mě konečníkem? A když ne pozná že už jsem měla pohlavní styk? Moc děkuju za odpověd...spěchá to..

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ano, zřejmě souhlasím s dzusinkou..
    Mohlo by se jednat o trestný čin, takže raděj nic neriskovat. A i kdyby poznal, že panenská blána už není, tak to se může stát i při sportu.. Hodně štěstí

  • dzusinka18.2.2010 20:49

    Panny vyšetřují konečníkem - být tebou, tak mu raději zatajím, že panna nejsi. V podstatě to nemá jak poznat, protože tě nebude vyšetřovat přes pochvu.

  • Dle mého názoru má gynekolog povinnost hlásit to, že děvče pod 15 let není panna, místně příslušnému orgánu sociálně-právní ochrany dětí. Ten poté většinou podává trestní oznámení na neznámého pachatele. Samozřejmě asi záleží na tom, jak to dívka gynekologovi vysvětlí a zda lze její verzi uvěřit. Alespoň tak to funguje u nás a několik takových trestních oznámení jsem sama z výkonu své funkce podávala.

  • pokud řekneš na gynekologii,že již nejsi panna, že sis protrhla panenskou blánu např když sis mimo menstruaci zkoušela tampon.To je stát může vždycky.Tak by se neměl dál vyptávat a věřit ti ;-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 162 otázek, kterým se dostalo 267 420 odpovědí a 406 362 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist