Prsa

Otázku položila: Anonymní uživatelka #54019 24.11.2011 19:39

ahoj, do kolika let tak přibližně rostou prsa?
Myslíte že mi ještě porostou? je mi 13 - v březnu bude 14. Mám C.. taky nechápu že jsem nemohla v obchodě najít správnou podprsenku. košíčky mi byly , ale byla vzaadu moc volná. jako že sem našla minimálně 75C nebo 80C jenže mě padne dobře číslo 70. a k tomu sem C nikde nenašla?? ale na svuj věk mam normální prsa ne?
díky moc za odpovědi :)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Podle košíčků A, B, C se neřiď! A nevěř, kdo říká, že C jsou docela velká prsa. Nemyslím to teď nijak špatně, ale VŽDY záleží i na obvodu. Nestačí říct jen to písmeno samotné. Protože: STEJNÁ velikost košíčků ale s menším obvodem má jiné (vyšší) písmeno!!! Takže pokud bys nosila 75C a potřebovala užší obvod, u obvodu 70 budeš nosit 70D. A ne zase stejné C. Ta byTi pak byla malá. Co se týče velikosti, to neřeš, myslím, že velikost máš v pohodě a prsa jistě ještě porostou. Někde se říká, že se ukončuje jejich vývoj v 16, někde jsem četla, že až v 18!

  • prsa rostou, či se zmenšují celý život-takže těžko říci, prostě prsa pořád tak nějak pracujou (při změně váhy, při nějaké hormonální změně-prsa třeba začnou růst nejen v těhotenství, ale i po přechodu) a určitě tato kombinace je hůře k dostání, ještě horší je to u velikostí košéčků E a víše, ale jinak máš pravdu i mě se hůře shání podprsenka na menší obvod s většími košíčky-také netoužím za podprsenku utratit majland-Mimochodem, já měla béčka, ale po dětech mám větší déčka (ne kažá děčková podprsenka mi je)-při takřka tom samém obvodu, ale některým známým se naopak po dětech prsa údajně dokonce zmenšila, takže...trovhu sázka do loterie

  • To nejde říct, jestli máš na svůj věk normální prsa. Má sestra má 12 a má A, podle mě teda jsou C na 13 let velká, já je mám třeba v 18, ale takhle to nemůžeš brát, každá máme jinou postavu, nejde říct, jaké prsa na věk jsou.
    A pokud neseženeš podprsenku 70 C, tak se koukni do jiného obchodu. Myslím, že by měly být. Možná v nějakém specializovaném na spodní prádlo.

  • Já souhlasím s anonymkou, jen bych řekla, že když máš takhle velká prsa, vyplatilo by se koupit nějakou trošičku dražší podprsenku ve specializovaném obchodě.

  • Buď v klidu , mě je 14 let a mám podprsenky velikosti 70-75 A , C opravdu nejsou malá prsa , prsa mohou růst až do nějakých 17ti let ;) A souhlasím tady s holkama , kup si podprsenku někde ve specializovaném obchodě :))

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 68 286 otázek, kterým se dostalo 227 467 odpovědí a 360 825 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist