Problém se sexem

Otázku položila: Anonymní uživatelka #424684 1.8. 10:21

Dobrý den, je mi 16, s přítelem jsem měli 4x pohlavní styk, on má hodně velký penis takže to ze začátku vždycky dost bolí, ani jednou mi ale styk nebyl příjemný, zatím mne to vždy jenom bolelo. Říkám si jestli semnu není něco špatně, že se třeba nedokážu vzrušit nebo něco

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • stupidiack1.8. 10:30

    Není s tebou nic špatně, ale to, že se nedokážeš vzrušit, částečně způsobuje ten problém. Důležité je uvolnit se! Pokud jsi sevřená, penis nemůže dostatečně proniknout, navíc nejsi vlhká a dře to. Zkus se situaci poddat, uvolnit se, klidně zavřít oči a užívat si to. Může tě partner nejprve dráždit rukou nebo orálně než do tebe pronikne. Komunikujte spolu! :-)

  • Uvolni se a pokud nejsi dost vlhka, zkuste lubrikant. Je to normalni.

  • Nepodstatna1.8. 16:54

    Ve tvém věku jsem si sex také nijak zvlášť neužívala, to až s druhým partnerem po dvacítce. Nicméně pokud pominu to, jestli jsi na sex dostatečně vlhká je taky fakt, že mi jsou například některé polohy nepohodlné a také mě bolí a to nemusí být partner kdoví jak obdařený (naráží třeba na citlivý čípek a tak). Takže pokud je na tom s vybavením tvůj o cosi lépe, možná bych jej navigovala a normálně mu pověděla, že s tím musí zacházet trocha opatrněji :D :)

  • Kubinka2.8. 21:25

    uvolni se a pokud nejsi dostatečně vlhká, neboj se použít lubrikační gel, bude to s ním určite mnohem lepší

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 786 otázek, kterým se dostalo 253 781 odpovědí a 395 688 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist