Problém s menštruáciou

Otázku položila: Anonymní uživatelka #373697 21.4. 9:44

Dobrý deň,
už druhý mesiac mám problém pri menštruácii. Namiesto klasickej mám len slabé výtoky niekedy klasické krvavé, niekedy je krv hnedá. užívam aj antikoncepciu Jeanine. Pri sexuálnom styku mávam niekedy krvavý výtok. Viete mi prosím Vás poradiť čím to môže byť?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Tak v první řadě při braní hormonální antikoncepce žádnou menstruaci nemáš, je to jenom krvácení z vysazení prášků (a poklesu hormonů v těle). Takže to krvácení je i slabší a vůbec nemusí mít barvu krve, tzn. krev může být hnědá, jak píšeš. Beru taky HA, sice jinou, ale mám to taky tak. Krvácení je slabý, takže spíš hnědá krev (někdy je normální, ale to většinou jenom v ten nejsilnější den), a krátký. Takže tohle je normální :) Pokud krvácíš při sexu, tak to už normální není. S tím bych radši zašla na gynekologii a poradila se. Můžeš mít nějaký problém a je lepší si tam zajít, i kdyby ti řekl, že to je normální, než mít pak později problémy. :)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 65 128 otázek, kterým se dostalo 216 012 odpovědí a 344 401 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist