Přítel na cely zivot?

Otázku položila: Bývalá uživatelka #41487 13.8.2015 17:36

Ahoj :) mam na vas zkušené ženy otázku :)
Mam rok přítele, je o 2 roky starsi. Je to opravdu muj vysněný princ. Začli jsme spolu chodit, kdyz začal ctvrtak na stejne gymplu jako jsem ja. Byl na intru a byli jsme spolu kazdy den u nas. Ted ale cele prazdniny pracuje, bydlíme docela daleko a vidíme se 1 tydne. Jsme mladí, ale ja verim, ze je to laska na cely zivot. Je to pro me tezke s nim nebýt, kdyz prijde z prace, je dost unaveny, napise ze me miluje a nic moc si ani nepovime. Je to zvláštní, jsem na nem asi zavisla. Nevim, co si pocit, nechci o nej prijit, kdyz mu budu porad psat a porad se vnucovat.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Tohle je o zvyku. Když jsem byla na střední měla jsem přítele přes půl republiky a viděli jsme se jen o víkendech. A protože jsem to s ním tak měla od začátku byli jsme na to zvyklí a i prodloužený víkend nám připadal dlouhý. Teď mám přítele se kterým jsem byla v kontaktu téměř nonstop. Začal jezdit do práce a vidíme se jen pozdě věčer nebo párkrát za týden. Musela jsem si zvyknout, pracovat se musí a pokud se máte rádi ty 2 roky vám utečou jako voda a pak spolu můžete bydlet. Takže zatnout zuby a užívat si chvíle kdy jste spolu na to nic jiného není.

  • Občas naspat ničemu neuškodí, ale je samozřejmě potřeba dát druhému prostor a nechat ho dýchat. Pokud se na něm cítíš závislá, zkus si vytvořit síť vlastních zájmů a přátel, tak, aby on pro Tebe nebyl jediným středobodem života. To nikdy nedělá dobrotu a končívá to špatně. Ať Vám to vydrží...!

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 935 otázek, kterým se dostalo 262 311 odpovědí a 402 542 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist