Přestala jsem shazovat kila

Otázku položila: Anonymní uživatelka #460986 středa 17:32

Ahoj,
mám problém se shazováním kil. Přesně 1.6. jsem začala držet dietu a cvičit. Jím jen 4x denně a nejím sladké, tučné a bílé pečivo (jím hodně zeleniny i ovoce a jím malé porce). Cvičím 10 minut podle jednoho videa (je zaměřené na zadek, nohy a břicho) a chodím na pásu 35minut. Měřím 160cm a ted vážím 64.8kg. Už se mi povedli shodit 3kg, ale minulí týden se to zastavilo a už se to nehne a příjde mi jak kdybych spíše tloustna (vzhledově, ale na váze se motám furt kolem 64.8kg). Nevím co mám dělat a jsem z toho zoufalá, chtěla bych shodit ještě aspon 5kg.
Mohli by jste mi poradit co mám dělat, abych zase začala hubnout?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Francystředa 18:06

    Optimální úbytek váhy je 0,5 kg za týden. Vyšší úbytek váhy v kratším čase může znamenat málo příjmu a s tím spojený nepříjemný jojo efekt. Když chceš shodit, tak musíš správně jíst. Klidně si můžeš dát pečivo nebo i zmrzlinu, ale ve správném množství. Když budeš jíst málo, vše se ti uloží, mrkni na kalorické tabulky.

  • Vydržte, je běžné, že se tělo po určité době "zastaví". Dodržujte stále správnou životosprávu a cvičte a uvidíte, že se vše zase rozběhne. ;-)

  • Úplně normální váha. Ja mam 157 a 75kg a tlusta nejsem jen silnejsi takze jestli se vidis tlusta je neco špatně:/

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 918 otázek, kterým se dostalo 266 362 odpovědí a 405 469 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist