Potratila jsem(bohužel)

Otázku položila: Sandra12345 13.8.2023 20:22

Dobrý večer,jak se máme vyrovnat s tím že jsem potratila, máme doma 5 synů a další miminko jsme neplánovali ale všichni jsme se na něj/ni těšili ale osud tomu chtěl jinak.Je nám z toho hodně moc smutno, já už jsem se těšila že to bude konečně ta HOLČIČKA.Podle doktorů se o další miminko budeme moct pokus za 1.rok.Máme neskutečnou tíseň na duších...Jak se s takovou ránou osudu vyrovnat??

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Hm podle mě si teda už hodně vymýšlíš,měli by ti dát bloka..lžeš jak tiskneš.Máš udajně neplánovaně // na testu najednou jsi porodila mrtvé dítě?tak to si tam vyprávěj těm tvým ,,udajným,,5synum,já ti to teda nevěřím..nepřeji nikomu nic zlýho,ale asi příroda ti řekla STOP.
    Já potratila 3x prostě to tak asi mělo být.

  • Dobrý den, já příšla takhle dvakrát.:'-( Je to těžké a smutno je dlouho, ale čas všechno srovná. Zní to hrozně, ale u mne to tak bylo.

  • Je mi to líto, tady nejspíše pomůže čas, je naprosto v pořádku, že jsi z toho smutná a řeči typu, že příroda ví, co dělá jsou pravdivé, ale nejspíš v této chvíli moc nepomáhají...zkrátka myslím, že potřebuješ nějaký čas, dovolit si truchlit, udělat si čas na sebe, udělat třeba nějaký rituál na rozloučení s děťátkem (na netu určitě najdeš plno inspirace). Přeji Ti, aby to jednoho dne přebolelo. Případně můžeš vyzkoušet pomoc psychologa, pokud máš pocit, že to sama nezvládneš.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 106 otázek, kterým se dostalo 271 152 odpovědí a 409 494 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist