Pomoc s otěhotněním

Otázku položila: Anonymní uživatelka #288097 9.7. 16:52

Ahoj holky, rok se snažíme o miminko, před rokem skončilo mé těhotenství bohužel potratem, dr. říkal, že kdyby se to nepovedlo, mám přijít, já jsem to zatím nijak neřešila, protože na to nejsem upnutá, řekl mi, že otěhotnění nic nebrání. Ale přesto mě zajímá, když za ním dorazím, že se nám to nedaří, co mě bude čekat? Nasadí nějaké prášky? Děkuji za Vaše zkušenosti.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Aaanguaaa9.7. 20:11

    Nejspíš zkontroluje jestli je opravdu vše v pořádku, jestli probíhá ovulace, pokud ano pošle partnera na spermiogram.. ale nevím jestli to bude dělat váš doktor, my šli rovnou do CAR kde nám dělali vyšetření a plánovali další postup

  • Byla jsem stejný případ, když jsem za doktorkou přišla že se stále nedaří, naplánovali jsme na určité dny cyklu odběry krve, aby zjistila zda vůbec probíhá ovulace. Dál nevím, jěště před odběry se nakonec zadařilo. Ale určitě nějaké základní vyšetření provede. Držím palce ať se mimi brzo podaří:-)

  • ailinnon10.7. 11:09

    Ja som mala takýto postup-ako prvé vyšetrenie na chlamýdie, mykoplazmy, ureoplazmu, hormonálny profil (z krvi), spermiogram u muža, folikulometria... A odporučila mi vyšetrenie (ultrazvuk, alebo priefuk vaječníkov). Všetko bolo o. K. A nedarilo sa, tak ma poslala s výsledkami na kliniku.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 019 otázek, kterým se dostalo 262 766 odpovědí a 402 708 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist