Ovulace pri nemoci

Otázku položila: BS22288 27.8.2021 10:59

Zdravím, ráda bych se zeptala na svuj graf bt, kdy mohla být ovulace,zda vůbec? Prvně mi ff vyznacil ovulaci na pátek 13teho,pak jsme odjeli na dovolenou, kde jsem celý týden hodně špatně spala,kvůli dětem se budila a vstávala a bylo chladno. V pátek 20teho mi teploměr něco naměřil a úplně se vybil. Vrátili jsme se z dovolené a já od soboty začala měřit jiným plus jsem začala být nachlazena a kašlat. 24teho jsem měla teplotu, naměřeno 36.9 (další dny už vubec) a ten den i hodně bilkoveho růžového hlenu s bolesti v podbřišku. Od toho dne mě bolí břicho jakobych měla dostat ms a nic. Chtěla bych se zeptat,jestli vůbec můžu tento den brát jako ovulaci a podle toho čekat ms nebo co si o teplotách myslet? Díky moc :)

  • 28.08.2021 21:00:03 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • je tma hodně proměnných, které všechno mohly ovlivnit - změna teploměru, jiné podmínky spánku, nemoc jako taková. případně se mohlo jednat i o druhou ovulaci nebo o implantační krvácení.
    teploty jsou ovlivněny měřením a podle toho bych je brala. nedají se v tomto případě vzít jako jednoznačný ukazatel čehokoliv.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 950 otázek, kterým se dostalo 266 520 odpovědí a 405 572 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist