Ovulace a očkování tetanu + černý kašel

Otázku položila: Anonymní uživatelka #334807 13.1. 11:24

Ahojte ženy, ráda bych se zeptala, zda nemá některá z vás zkušenosti, že by vám po očkování Adacelu (černý kašel + tetan) nepřišla ovulace? Ovulaci jsem testovala s ovu testy a chodila mi hezky, pak jsem se nechala naočkovat - propadla mi již doba a od té doby uběhly dva cykly a ovulace nepřišla. Podle testů a pocitů jeden měsíc vůbec ne, druhý měsíc, byl test již celkem hezký, ovšem, ne tak, aby se dal považovat za pozitivní, i když dle bolesti prsou, podbřišku i hlenu, bych přísahala, že ovulace proběhla. Vždy jsem tedy používala GS Ovultest a nyní jsem měla přímo Dr.Max Ovulation test. Popřípadě je možné, že Dr.Max nedělá úplně přesné výsledky?
Doktorka mi řekla, ať po očkování počkáme se snažením 3 týdny, což už dávno uběhlo, ale různě zase čtu, že se některé ženy očkují proti tomuto i během těhotenství, tak si říkám, že by tato očkovací kombinace nemusela dělat velkou paseku. Děkuji za veškeré rady a zkušenosti. Hezký den všem.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ahoj, přímé zkušenosti s tím nemám, ale myslím si, že po očkování může ovulace vynechat, případně být rozhozený cyklus. Přeci jen je to určitý "zásah" do imunitního systému, jako např. nachlazení, nebo stres a nějaký výkyv je normální, takže bych to asi moc neřešila. Samozřejmě kdyby se to stalo na xxx měsíců, půl roku, rok, tak je to špatně, ale očkuje se dlouho a ženy jsou plodné a rodí :D Takže bych se toho fakt nebála (nevěřím konspiračním teoriím). A přesně, jak píšeš, některé vakcíny se očkují i v těhotenství, protože je to žádoucí, nestresovala bych se tím, jen asi pozorovala dál a víc než ovu testy bych se asi řídila pocitem.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 76 736 otázek, kterým se dostalo 257 138 odpovědí a 398 733 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist