Ovu?

Otázku položila: Petulka123 6.3.2010 16:36

Ahojky holky jen se chci zeptat jestli vám ovulace vychází podle tohodle kalendáře jaký s tím máte zkušenosti?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • kacica6.3.2010 19:13

  Mi to vychází přesně.

 • Ahoj začni si měřit tepotu. Je to asi jedniné a dost přesné z čeho se dá vycházet. Já to dělám druhý měsíc. Alespoň vím kdy mám ovulku a kdy už nemá cenu se snažit.

 • ahojky,zas tak přesné to není dělám to už 7 měsíc.Zvednutí teploty je sice ukazatelem zdali probehla ovulace nebo ne,ale teplota se ti může zvednout i zjakéhokoliv jiného důvodu a ovulace to nemusí být.Spojila bych Bt a ovulační testy na potvrzení.Také to nenapovídá o tom zdali a jaké vajíčko bylo vypuštěno.Četla jsem,že teplota se může zvednout v závyslosti na hormony,ale vajíčko může být nezralé,malé atak.Skusila bych Bt,ovu test a zdali se nebude dařit ještě dlouho dohromady se říká,že vše okolo 1rok až 1,5 roku je normální pak je na snadě to řešit.

 • Ahoj, nevychází to. Ovulaci vyznačuje 14 den cyklu a já jí mám 27 den cyklu.

 • Ahojky mě to také nevychází většinou to mám posunuté o 2 až 3 dny.
  Bylo by docela dobré kdyby se měnili plodné dny individuálně podle toho kdy se naměří jako u předpokládané ms buďto ji potvrdíme nebo napíšeme jindy,myslím si,že by bylo dobré totéž u plodných dnů aby to člověk měl v celku při pohledu na kalendář a ne odďěleně.K čemu má človek na kalendáři vyznačené plodné dny tak jak je nemá žejo. Já mám ovulaci 15-19den.Někdy tak a někdy tak.

 • Petulka1237.3.2010 16:18

  Děkuji moc za vaše názory holky tak dlouho se snažíme o mimi a pořád nic asi bude lepší to nesledovat a snažit se i když se snažíme dost pořád to nevychází jo není to jednoduché.Děkuji moc pááá

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 307 otázek, kterým se dostalo 252 064 odpovědí a 394 175 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist