Orgasmus

Otázku položila: Anonymní uživatelka #426559 18.11.2020 18:02

Ahoj, mám takový problém s partnerem. Nemůže se udělat když mu ho honím já, je mu to příjemné...ale nepřijde to(i když je předehra) 😕 jsme spolu krátce, mám spíš pocit, že je ze mě nervózní (tvrdí mi, že ne). Jak mu pomoct je z toho rozhozený, snažila jsem se ho podpořit i u toho. Nevím jestli je třeba chyba ve mě?! Nějakou radu prosím?
Děkuji předem

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Netlač na něj, ta nervozita časem přejde. Když se neudělá, nekomentuj to, nebo řekni, že to nevadí, podpoř ho, dej mu najevo, že se nic neděje, když se to nepovede. Samozřejmě pusou to zkusit můžeš, ale není pravda, že se to líbí každýmu, já taky nemám ráda lízání (a nejsem jediná) :D A při honění, jak říkáš, není pravidlo, že musí být penis vlhkej, jde to i bez toho a bez bolesti. ;) On tebe udělá? A co sex? A ve všem je důležitá komunikace, říkat si, co se komu líbí a co ne.

  • Lily718.11.2020 22:05

    Skúste na to ísť z opačnej strany, že sa budete spoznávať, čo koho vzrušuje. Nesnaž sa vyslovene o jeho orgazmus, lebo sa bude sústrediť len na to a zablokuje sa. Skús sa s ním hrať, rýchlejšie, pomalšie, zameraj sa na žaluď, jemne prstami pohlaď aj semenníky, vnútornú stranu stehien... Uvidíš, že takáto iniciatíva zaberie, možno nie na prvýkrát, ale časom sa uvoľní. A ak ho aj nechceš v puse, môžeš ho aspoň trochu podráždiť teplým dychom a jemnými dotykmi napríklad špičkou jazyka.

  • Normalni-holka18.11.2020 20:04

    Ahoj kluci mají rádi hraní pusou skus to a uvidíš a při honění si dávej pozor aby stále penis byl nasliněny vlhký. Pak je to bolí 😉

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 76 776 otázek, kterým se dostalo 257 283 odpovědí a 398 853 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist