Orální sex

Otázku položila: Anonymní uživatelka #425671 26.9. 7:51

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,s přítelem jsme vyzkoušeli jako poprvé orální sex,kdy se mi tedy udělal do pusy,akorát já jsem to vyplyvla.
Jsem ještě nezkušená panna,tak se chci zeptat,jestli nemůžu být těhotná nebo jestli něco?
Jinak děkuju

Sex

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Ne nemuzes. Mohu se na oplatku zeptat ja, a bez urazky, co te vede k tomu delat tyto veci kdyz o tom nic nevis?

  .

 • Nejsi nevzdělana panna. Jsi pod zákonem, tak s tím rychle přestaň. Tohle je legální az od 15.
  Kdyby ti 15 bylo, tohle vis, protože se to probírá v biologii v 8. třídě...

 • kachnikalendar26.9. 13:20

  Ahoj, rozumím tomu, že vás s přítelem lákají sexuální aktivity, je to normální. Ale zkuste si to příště lépe promyslet, nejdřív si zjistit informace a teprve pak to vyzkoušet. Zkus si (a nejlépe aby to udělal i přítel) něco nastudovat. Buď na internetu, nebo třeba v nějaké knížce. Nebo pokud znáš nějakého dospělého, kterého se nebojíš zeptat (třeba mamka, starší kamarádka?).
  Je ale dobré, aby to byl nějaký důvěryhodný zdroj, obzvlášť na internetu kolují různé fámy a polopravdy, a ne všechno, co ti řeknou kamarádky je fakt pravda. Otěhotnět se dá pouze tehdy, když se sperma (stačí i kapička) dostne do tvé vagíny. Takže pokud budete dělat nějaké sexuální aktivity, kde to hrozí, pak ať si tvůj kluk určitě před tím vezme kondom (určitě si ho již dopředu kup a měj ho u sebe, ať jsi připravená), a do budoucna třeba probrat jiné možnosti antikoncepce se svým gynekologem. Pokud bys otěhotněla před 18. rokem, pak by to pro tebe bylo asi dost nepříjemné (s potratem musí souhlasit rodiče a navíc je riziko, že bys pak už nemohla mít děti; pokud by sis dítě chtěla nechat, pak by to řešila sociálka apod.).
  P. S. Pokud by náhodou jednomu z vás těch 15 let ještě nebylo, tak zkuste zůstat u polibků a držení za ruce, jinak byste z toho opravdu mohli mít problémy (hlavně pokud by 15 let jednomu z vás nebylo a jednomu žu ano).

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 76 173 otázek, kterým se dostalo 255 277 odpovědí a 397 052 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist