Oralní sex, 14 a 16 let, vyhrožování

Otázku položila: Anonymní uživatelka #440173 14.5.2022 19:51

Dobrý den, měla jsem orální sex s přítelem, kterému v tu dobu bylo 14 (2 měsíce zpátky), včera už mu bylo 15. Mezi námi to už nefunguje. Před 2 týdny jsem to chtěla ukončit, ale vyhrožuje tím, že to někde rozkecá a nahlásí pokud se tak stane. Říka, že když už mi na něm nezáleží, tak proč by si to měl nechat pro sebe. Záleží mi na něm, ale bylo to mezi námi hodně toxické a konečně jsem dostala odvahu to ukončit a nechci se k němu vracet. Byl to jeho nápad, na který jsem bohužel pak přistoupila. Chtěla bych se tedy zeptat, co mohu udělat? Celá věc proběhla asi tak 3-4x na tom samém místě, bez jakéhokoliv svědka, takže je to v podstatě slovo proti slovu. Pokaždé to bylo chtěné z obou stran až na jednu výjímku, kdy jsem se cítila hodně nucená. Jsem už právně zodpovědná, takže by z toho samozřejmě mohl být problém. Nemělo by jít zjistit, že se něco takového stalo, ale stejně mám z toho špatný pocit. Snažila jsem se ho uklidnit, ale říká, že když mě nemůže mít on, tak proč by měl mít někdo jiný. Napadlo mě, že pokud bych to udělala znova a nahrála si zvuk, tak vzhledem k tomu, že už mu je 15, že by se to vlastně přerušilo. Kdyby pak něco řekl, tak bych mohla říct, že to ale bylo až teď a podle nahrávky by zjistili, že to bylo chtěné kdyby to náhlasil někde. Jsem otevřená vaším nápadům.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • macicekkajik14.5.2022 22:22

    Někdy je lepší zapírat. Je to slovo proti slovu, takže neustále tvrď, když to někde řekne, že jsi nic takového nedělala, že ses s ním rozešla a teď ti chce udělat zle a chce tě vydírat, abys s ním zůstala. Když není svědek ani důkaz, nic nezmůže. A je dobře, že ses s ním rozešla. Jde vidět, že je to nezralé pako a především manipulátor. Klidně vztah ukonči, všude si ho zablokuj a uvidíš. Stejně si myslím, že nic neudělá a pokud ano, stále říkej, že se nic nestalo.

  • To je opravdu toxický vztah. Rychle to ukonči, vyhýbej se, blokuj na internetu a vše popírej. Důkazy nejsou a mladej může znít, že se vychloubá. Vezmi si ponaučení do budoucna a už nic takového nedělej.

  • Proč jsi to dělala když víš, že mu nebylo 15??? Chápu, že se dneska hrozně "spěchá" ale přesně toto je důvod proč to nedělat. Asi bych nic nevymyslela...buď to rozkeca a bude to slovo proti slovu nebo si hold poneses následky. A můžeš použít to jeho "to už ti nezáleží" protože pokud má někdo někoho opravdu rád tak chápe, že kdyz vztah nefunguje , že ho nejde udržovat vyhrožováním. Se ho zeptej jak tě muze mít rád, když se chová takto.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 503 otázek, kterým se dostalo 268 874 odpovědí a 407 450 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist